І все одно повернулась до колишнього: з ким 53-річна Ірина Білик крутила романи за все своє життя (ФОТО)

Ірина Білик мала досить багато чоловік за своє життя та стосунки були нетривалими: з ким зустрічалась відома співачка та як виглядають ці чоловіки?

Ірина Білик відома не лише своїм музичним талантом, а й досить насиченим особистим життям. У її житті було чотири цивільних шлюби, проте офіційно зареєстрованим був лише один з них.

Ірина Білик і Юрій Нікітін

Історія серйозних стосунків Ірини Білик і продюсера Юрія Нікітіна може вважатися однією з найцікавіших історій в українському шоу-бізнесі. Початок цьому положила доля, звести їх разом на фестивалі “Весняні надії 90-х” у 1990 році. У той час обидва були молодими амбіційними талантами, що шукали своє місце в музичній сцені.

Ірина Білик та Юрій Нікітін
Ірина Білик та Юрій Нікітін

З роками їхні стосунки перетворилися на щось більше, ніж просто робочі. Їхня спільна робота призвела до того, що вони почали жити разом, і фактично вони стали як сім’я. Проте, як це часто буває, навіть у найміцніших стосунках, з’явилися проблеми. Однією з основних була різниця в поглядах на майбутнє, це і призвело до того, що їхні шляхи розійшлися, але на щастя, це відбулося без скандалів чи конфліктів.

Ірина Блілик та Андрій Оверчук

Після розлучення з Юрієм Нікітіним, Ірина Білик швидко знайшла втіху у новому стосунку. Це сталося в 1998 році, коли вона почала зустрічатися з Андрієм Оверчуком.Згодом у них народився син Гліб. Пара не поспішала з офіційним шлюбом, але вони все ж вирішили взяти участь у церковному обряді, так як мама чоловіка переконувала, що шлюб додасть стабільності до життя.

Ірина Білик та Андрій Оверчук
Ірина Білик та Андрій Оверчук

Проте їхні стосунки не витримали випробувань часом. У 2001 році Ірина Білик та Андрій Оверчук розійшлися через зраду з боку Оверчука. На той момент їхньому синові Глібові було всього два роки.

Ірина Білик та Дмитро Коляденко

У  2001 році з’явився романтичний зв’язок між Іриною Білик та Дмитром Коляденком. Пара, здавалося, пережила безліч конфліктів, розлук і знову вони зійшлись. Дмитро Коляденко пропонував співачці шлюб аж цілих шість разів. Проте Ірина, залишаючись незалежною та невпевненою у стосунках, не поспішала з цим.

Ірина Білик та Дмитро Коляденко
Ірина Білик та Дмитро Коляденко

Неабиякі сцени ревнощів також були властиві цій парі. Коляденко відзначався різними проявами ревнощів, від руйнування майна до публічних виступів. У 2006 році Ірина Білик вирішила покласти край цим стосункам та розірвала їх. Однак, з часом обидва знайшли спосіб помиритися та врегулювати конфлікти минулого.

Ірина Білик та Дмитро Дікусар

Після розлучення з Дмитром Коляденком, Ірина Білик, українська співачка, не залишилася на самоті. Вона швидко знайшла утіху в обіймах іншого танцюриста – Дмитра Дікусара, який був на 15 років молодшим за неї.

Ірина Білик та Дмитро Дікусар
Ірина Білик та Дмитро Дікусар

Їх роман започаткувався на телешоу “Танці з зірками”, де Ірина виступала як зірка, а Дмитро – як професійний хореограф. Хоча була значна різниця в їхньому віці, це не завадило їм знайти спільну мову та вирішити одружитися. Але їхні стосунки не були довгими. Вже через три роки вони розійшлися, і це рішення прийняла саме Ірина. Були чутки, що співачці стало нецікаво жити з молодим чоловіком, і вона прагнула більш серйозних стосунків.

Ірина Білик та Аслан Ахмадов

Роман з фотографом Асланом Ахмадовим та популярною співачкою Іриною Білик розпочався несподівано – на екрані телевізора. Вперше, коли Ірина побачила Аслана, вона відразу ж відчула привабливість до цього фотографа. Історія кохання цієї пари мала свої перипетії. Вони стали офіційною парою у 2015 році, але приховували це.

Ірина Білик та Аслан Ахмадов
Ірина Білик та Аслан Ахмадов

І лише після того, як на світ з’явився їхній син Табріз, який народився завдяки сурогатній матері, вони вирішили відкрито поділитися своєю радістю зі світом. Але у квітні 2021 року пара здивувала своїх шанувальників оголошенням про розлучення.

Ірина Білик веде досить цікаве та загадкове особисте життя, що викликає інтриги серед шанувальників. Співачка не приділяє багато уваги розголосу щодо своїх стосунків станом на зараз, проте останніми часами з’явилися певні суперечливі чутки про її стосунки з колишнім партнером, Дмитром Коляденко.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.