Лілія Ребрик у 42 роки втретє стала мамою і не приховує свою фігуру, яка вона є: “Ліліє, ви просто супер!”

Щойно народивши третю дитину, Лілія Ребрик уже повністю відновилася після пологів. Про це свідчить доволі відверта світлина породіллі у боді. Ведуча виглядає просто ідеально.

У 42 роки далеко не кожна жінка наважиться показуватися на загал у спідній білизні. Тим паче якщо 2 тижні тому народила дитину. Але це не про Лілію Ребрик. Щойно на світ з’явилася маленька Адель, породілля взяла себе в руки.

І от уже красується чудовою фігурою. Щоправда, тричі матуся накинула на чорний боді ще й куртку-косуху. Але ж дуже коротку. То можна неозброєним оком побачити – пологи не зіпсували ідеальну фігуру знаменитості.

Лілія Ребрик швидко відновилася після пологів

Знімок Лілія зробила чорно-білий. Оголені ніжки відвертають увагу прихильників від вечірнього макіяжу зірки. Виходить, у новоспеченої матусі є час навіть на догляд за собою. Яка ж вона тільки молодчинка!

Узагалі-то пост Ребрик був присвячений не пологам і не догляду за немовлятами. Лілія вирішила поміркувати з приводу театру. Привітала колег з їхнім професійним святом, похвалившись, що її головна роль у житті – бути мамою.

Лілія Ребрик швидко відновилася після пологів

Оскільки знаменитість висловилася, що дуже сумує за театром, можемо дійти висновку: невдовзі побачимо Лілію у нових виставах улюбленого Молодого театру. Чому б і ні?! Адже вдома є дві старші донечки, які чудово впораються з обов’язками няні, допоки матуся гратиме на сцені свої ролі.

З приводу зовнішнього вигляду знаменитості більшість шанувальників в Інстаграмі висловилася позитивно. Багато хто по-доброму позаздрив гарному вигляду багатодітної матусі. Натомість знайшлися й такі, що не зрозуміли, навіщо Ребрик вбралася у спідню білизну.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.