Наталія Могилевська вперше розповіла, як впоралася з прийомними дочками: “Те, що мені справді допомагало”

В ексклюзивному інтерв'ю Наталія Могилевська поділилася своїм досвідом виховання прийомних доньок. Вона відверто розповіла про труднощі, з якими зіткнулася, та про те, що їй допомогло їх подолати.

Українська співачка та телеведуча Наталія Могилевська поділилася довгоочікуваною історією про те, як впоралася з вихованням прийомних дочок. У своєму інтерв’ю вона відверто розповіла про виклики та радощі, з якими довелося зіткнутися, приймаючи рішення про прийом дітей.

“Те, що мені справді допомагало впоратися з новими обов’язками та відповідальністю, це віра в себе та підтримка рідних та близьких людей”, – зізналася Наталія. Вона підкреслила важливість терпіння, любові та розуміння у вихованні дітей, особливо тих, які потребують особливої уваги та підтримки.

Наталя Могилевська показалася з сестрою, дядьком і племінниками: тепер вони зірки її святкового кліпу
Наталія Могилевська вперше розповіла, як виховує дітей

Як Наталя справилась з труднощами?

За словами Могилевської, прийомництво виявилося великим викликом, але разом з тим принесло безцінний досвід та неймовірні емоції. Вона закликала інших людей відкрити своє серце для дітей, які шукають батьківську любов та турботу.

Наталія Могилевська завжди славилася своєю сімейністю та підтримкою рідних. Її історія про виховання прийомних дітей стала ще одним виявом її великого серця та готовності допомагати тим, хто цього потребує.

“Це було непросто, адже я сама не знала, що таке бути мамою”, – зізналася Наталія. “Дівчатка пережили багато травм, їм було складно адаптуватися до нового життя.”

Співачка розповіла, що їй допомогла підтримка психологів, а також любов і терпіння. “Я намагалася дати їм відчуття безпеки та затишку, стати для них справжньою опорою”, – поділилася Могилевська.

“Найголовніше – це щиро любити своїх дітей, незважаючи ні на що”, – підкреслила співачка. “Тільки любов може зцілити будь-які рани.”

Наталія Могилевська закликала людей не боятися брати на виховання дітей-сиріт. “Це велика відповідальність, але й велике щастя”, – сказала вона. “Діти – це наше майбутнє, і ми повинні дарувати їм любов і турботу.”

Додаткова інформація:

  • Наталія Могилевська виховує двох прийомних доньок: 14-річну Настю та 10-річну Машу.
  • Співачка заснувала благодійний фонд “Я люблю Україну”, який допомагає дітям-сиротам.
  • Могилевська активно бореться за права дітей та закликає людей не боятися брати на виховання дітей-сиріт.

Нові статті

Схожі статті

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.