“Він пророк поколінь”: Тіна Кароль в день прем’єри фільму про Скрябіна поділилась спогадами про Кузьму

Тіна Кароль в день прем'єри фільму "Я, Побєда і Берлін" поділилась теплими спогадами про Кузьму Скрябіна. Що вона пригадала і яку таємницю розкрила — дізнайтесь прямо зараз з матеріалу "Один Факт".

Прем’єра фільму “Я, Побєда і Берлін”, присвяченому світлій пам’яті відомого українського музиканта Кузьми Скрябіна, відбулась 15 березня 2024 року. на презентацію стрічки, створеної режисером Ольгою Ряшиною, запросили багатьох відомих українців та добрих друзів Андрія Кузьменка.

На прем’єрі фільму “Я, Побєда і Берлін” була присутня удова Кузьми Скрябіна Ольга, його донька Барбара, а ще – співачка Тіна Кароль.

Тіна Кароль пригадала, яким був Кузьма Скрябін
Тіна Кароль пригадала, яким був Кузьма Скрябін

Перед початком прем’єрного показу Тіна Кароль в розмові із журналістами поділилась теплими спогадами про Кузьму. На думку співачки, гурт Скрябін мав великий вплив на своє покоління. Та й для майбутніх поколінь творчість Андрія Кузьменка буде мати велике значення.

Тіна Кароль в своїй бесіді назвала Кузьму пророком поколінь і митцем, який подарував величезний культурний пласт, на якому будуть зростати навіть ті, хто ще не народився.
Також співачка зазначила, що найбільший жаль вона відчуває через те, що цінування творчості Андрія Кузьменка в багатьох прийшло вже після його загибелі.

Він говорив мудрі, правильні і чесні речі — наголосила Тіна Кароль в розмові.

Під час інтерв’ю було піднято тему і про слова Андрія Кузьменка, які найбільш за все запам’яталися Тіні Кароль. Співачка під час відповіді на це питання підкреслила, що в творчих людей усі сенси життя ховаються в їх піснях. Так само і в Кузьми є багато пісень, в яких мобна почути доленосні та важливі фрази.

Тіна Кароль розкрила одну таємницю про свій новий проект, в якому буде звучати і одна з пісень Кузьми Скрябіна. Саме в ній, за словами співачки, є важливі слова про український народ та українців. Про те, що наш народ сильний, вільний і його не подолати.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.