Через терени – до коханих: 4 відомих українця, які пішли від дружин заради іншої – Мірзоян і не тільки

Деякі зіркові чоловіки не з чуток знають, як це – закохатись, коли ти ще одружений на іншій. "Один Факт" підготував добірку знаменитих українців, які заради нового кохання пішли від дружин.

Деякі з українських зірок-чоловіків переживали непрості часи в особистому житті. Їм довелось зробити непростий вибір між офіційною дружиною та… новим коханням. Звісно ж, цей вибір був на користь справжнього кохання. “Один Факт” розповість прямо зараз, як змогли вийти з любовного трикутника Потап, Андрій Дикий, Віктор Павлік та Арсен Мірзоян.

Андрій Дикий

Танцюрист Андрій Дикий вже понад 12 років поспіль щасливо одружений на телеведучій Лілії Ребрик і має з нею вже трьох донечок. Але шлях до великого кохання на початку був зовсім непростим та тернистим.

Андрій Дикий з дружиною і доньками
Андрій Дикий з дружиною і доньками

Іскра кохання промайнула між Андрієм Диким та Лілією Ребрик в той самий момент, коли вони обидва приймали участь у телевізійному шоу “Танці з зірками”.
Проблема ж полягала в тому, що на той час Андрій Дикий був… одружений на іншій жінці, танцівниці на ім’я Ірина.

Заради Лілії Ребрик Дикий покинув колишню дружину і для цього йому довелось пройти через складну розмову з нею.

Врешті решт Андрій Дикий зміг поєднати свою долю зі своєю коханою жінкою, Лілією Ребрик.

Арсен Мірзоян

Музикант Арсен Мірзоян познайомився із своєю нинішньою дружиною Тонею Матвієнко на телевізійному шоу “Голос країни”.

Тоня Матвієнко з чоловіком Арсеном Мірзояном
Тоня Матвієнко з чоловіком Арсеном Мірзояном

Спочатку між ними виникла дружба та тепле спілкування. Але Арсен Мірзоян на той момент був одружений і виховував двох синів.

Мірзоян довгий час не міг наважитись піти від родини заради нового кохання. Майже через рік після початку відносин з Антоніною Матвієнко Арсен Мірзоян все ж наважився розповісти про почуття до іншої законній дружині.

З 2013 року Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко перебувають у відносинах. В січні 2016 у пари народилась спільна донечка Ніна. Вже після її народження ця пара побралася законним шлюбом.

Віктор Павлік

Віктор Павлік із колишньою дружиною Ларисою Созаєвою та сином від неї, Павлом Павліком
Віктор Павлік із колишньою дружиною Ларисою Созаєвою та сином від неї, Павлом Павліком

Співак Віктор Павлік був офіційно одружений 4 рази. Зі своєю третьою дружиною, Ларисою Созаєвою — виконавець шлягеру “Шикидим” прожив багато років.

Їх шлюб почав тріщати по швах, коли виконавець познайомився із молодою прихильницею Катериною Репяховою. Цікаво, що палкі та взаємні почуття в парі Репяхової та Павліка виникли в той самий момент, коли він ще був одружений на Ларисі Созаєвій.

З третьою дружиною Ларисою Віктор Павлік розлучився в 2019 році. Як розповідала потім Созаєва — відносини в колишнього чоловіка з молодою Репяховою почались ще в той час, коли співак перебував в законному шлюбі з нею.

Втім, Катерина Репяхова себе розлучницею не вважає. Навпаки, на думку четвертої дружини співака – саме вона, Катерина Репяхова — змогла врятувати обранця від алкоголізму, від якого він страждав в третьому шлюбі.

Потап (Олексій Потапенко)

Настя Каменських вперше за довгий час показалась з Потапом
Настя Каменських вперше за довгий час показалась з Потапом

Репер Потап – ще один зірковий персонаж, який змушений був обирати між офіційною дружиною і новим коханням. Відносини із Анастасією Каменських розпочались в нього ще тоді, коли співак перебував в законному шлюбі з Іриною Горовою, яка, до речі народила йому Олексію Потапенко сина.

Втім, Ірина Горова зізналась, що ніколи не шкодувала про розлучення із Потапом. Адже їх шлюб був побудований більш на робочих відносинах, аніж на палкому коханні.

Потап і Настя Каменських роками приховували свої відносини. Лише в 2019 році зірки зіграли гучне весілля. Нещодавно поповзли чутки про те, що в парі Потапа і Насті не все гладенько і діло йде до розлучення. Однак офіційного підтвердження цим чуткам немає. До того ж, Анастасія вперше за довгий час показалася у соцмережах поряд із Потапом – за столом на кухні.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".