Лілія Ребрик вже впоралась, а інші напоготові: хто з українських зірок готується стати батьками у 2024 році

Українські знаменитості в 2024 році вирішили влаштувати справжній бебі-бум. Хто вже народив малюка, а хто із зірок ще тільки готується до батьківства? Про це розповість "Один Факт".

В 2024-му році українські зірки, схоже — вирішили зробити справжній бебі-бум. В світі шоу-бізнесу відразу декілька зірок готуються до батьківства, а деякі знаменитості вже нянчаться із малюком. Наприклад, боксер Олександр Усік на початку 2024-го року став батьком вчетверте, а в середині березня третю донечку народила відома телеведуча Лілія Ребрик.
А ось хто із українських зірок тільки чекає зустрічі зі своїм немовлям? Про це “Один Факт” розповість далі.

Джамала

В 2024 році українська співачка Джамала стане мамою втретє. Про свою вагітність Сусана Джамаладінова (справжнє ім’я Джамали) розповіла 3 лютого – напередодні Нацвідбору на Євробачення-2024, в якому співачка щороку бере участь.

Згодом Джамала повідомила, що в неї та її чоловіка Сеїт-Бекіра Сулейманова в цьому році народиться третій син. Подружжя вже виховує двох старших хлопчиків: Еміра та Селіма.

Даша Євтух

Блогерка Даша Євтух, яка минулого року в серпні вийшла заміж – теж чекає дитину. В Дар’ї невдовзі народиться первісток.

Віталій Козловський

Первісток в 2024 році народиться і у співака Віталія Козловського. На початку березня Віталій розповів про своє одруження із коханою дівчиною. Згодом виконавець та захисник України повідомив ще одну радісну новину: його новоспечена дружина знаходиться при надії. Подружжя, імовірніше за все, чекає хлопчика.

Адже співак повідомив про вагітність дружини оригінальною світлиною. На ній зображено великий жіночий живіт із надписом “Козловський”. Тобто, стать у майбутнього малюка, імовірно — чоловіча.

Сімбочка

Tik-Tok блогерка Сімбочка теж ще чекає на народження донечки. Разом зі своїм чоловіком Іллею Парфенюком вони вже вирішили, що дадуть красуні ім’я Софія.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.