7-річний син Олени Кравець вразив заявою про те, чи легко бути дитиною і чому дорослішати він не хоче

Олена Кравець запросила на свою програму власного сина. 7-річний хлопчик Іван розповів про свої страхи перед дорослим життям. Деталі читайте в матеріалі від "Один Факт".

Олена Кравець відома багатьом українцям як акторка гумористичного шоу “Квартал 95”. Але останніми роками зірка пішла звідти у новий формат. Тепер Олена веде власну програму на майданчику Youtube. Передача “Вдома поговоримо” з кожним випуском стає дедалі популярнішою.

В гостях у Олени Кравець вже встигла побувати її власна старша донька Марія, а ще — Маша Єфросиніна та Олена Коляденко з сином.

Олена Кравець веде онлайн програму разом зі своєю донькою Машею і цього разу вона запросила на неї ще одного свого близького родича — 7-річного сина Івана.
Родинна розмова вийшла теплою і дружньою. Маленький Ваня жував смачні цукерки і із задоволенням відповідав на питання мами та старшої сестри.

7-річний син Олени Кравець розповів, чому не хоче ставати дорослим
Під час бесіди Олена Кравець пригадала, як два роки тому, коли синові було тільки 5 рочків — спитала в нього, чи гарно це — бути дорослим. Іванко на той момент відповів, що ні і аргументував власну відповідь тим, що… дорослим в машині спати не можна, бо доводиться нею керувати. Крім того, на думку хлопчика – дорослим бути важче, аніж дитиною — адже дорослі люди дуже пізно приходять зі своєї роботи і практично не бачать власних дітей.

В спогадах мами Олени, які вона, до речі — записує в окремий блокнот, закарбувалась і мрія 5-річного Іванка про майбутню професію. Син зірки ще 2 роки тому мріяв бути рок-зіркою.

В розмові із мамою на камері вже 7-річний Іван Кравець заявив, що в доросле життя він зовсім не хоче. Головна причина цього – менше залишається жити. Краще вже бути дитиною. Втім, як зазначила сама Олена Кравець — жодна людина не знає, скільки їй насправді відведено часу на життя.

Наступне питання синові від Олени Кравець звучало ось так:

Вань, що в дорослому житті класного?

Усміхнений хлопчик відразу зазначив, що дорослі можуть купувати собі все, що захочуть і самостійно заробляти гроші.

А ще Іванко Кравець розсмішив маму із старшою сестрою відповідями на питання щодо того, чи легко бути дитиною? З одного боку хлопчик назвав своє дитинство легким, адже діти можуть… бігати. А ось з іншого боку – дитинство Іванка складне, бо треба ходити в школу.

Олена Кравець також поцікавилась, як би син вирішив питання, пов’язане із небажанням ходити до школи. Іванко сказав, що найкращий варіант — це онлайн навчання.
Іван Кравець також зазначив у розмові, що якщо б в нього була чарівна паличка — він би зробив так, аби уся його родина жила вічно. А ось його старша сестра Марія скористалась би такою паличкою, аби зупинити усі війни на планеті і в Україні зокрема.

Нові статті

Схожі статті

10 українських зірок естради без макіяжу і фільтрів: оцініть різницю між Тіною Кароль на сцені та поза нею

Зірки звикли накладати товсті шари макіяжу на обличчя. У такому вигляді стають справжніми лялечками. А от коли увечері вмиваються, то перетворюються на звичайних нічим не примітних жінок.

Босоніж і в халаті: 57-річна Ольга Сумська засвітилася в СПА у вигляді абсолютно звичайної жінки (ФОТО)

Акторка Ольга Сумська показала себе в халаті поряд з басейном. В якому місті побувала українська Роксолана – читайте в наступному матеріалі від "Одного Факту".

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.