31-річна Христина Соловій закрутила новий роман та вперше розповіла про свого обранця: хто ж її бойфренд?

Христина Соловій вперше розповіла про свого нового коханого після стосунків із Сергієм Жаданом: чим займається чоловік? Подробиці особистого життя співачки.

Українська музична іконa, Христина Соловій, після відомого розставання з Сергієм Жаданом знову привернула увагу своїх прихильників висловами про новий роман.

Зірка вирішила не розповідати подробиці свого особистого життя та наголосила, що тепер буде більш обережною щодо розголошення деталей, Христина Соловій розповіла лише, що має коханого. На питання про його ідентичність, співачка зберегла таємницю, вказавши на те, що він є військовослужбовцем. Більше відомостей вона не розголошувала.

Христина Соловій вперше розповіла про нові стосунки з чоловіком
Христина Соловій вперше розповіла про нові стосунки з чоловіком

Більше того, співачка також відповіла на питання про готовність створювати повноцінну сім’ю та народжувати дітей. На питання про те, коли вона планує мати дітей, вона відповіла з впевненістю, що десь в 35 років та зазначила, що це її максимум. Ця відверта заява вразила багатьох, адже у нашому суспільстві все ще часто навіюється стереотип про те, що жінка повинна вже мати дітей в молодому віці.

Проте Христина Соловій не обтяжує себе стереотипами і не дозволяє зовнішнім стандартам визначати її власне життя. Вона вибирає свій шлях і вирішує, коли і які рішення приймати у своєму житті.

Христина Соловій вперше розповіла про нові стосунки з чоловіком
Христина Соловій вперше розповіла про нові стосунки з чоловіком

Артистка також відкрито прокоментувала інше гостре питання – хейт, що натрапив на неї після інтерв’ю з Машею Єфросиніною. Вона визнала, що не змогла не прочитати деякі негативні коментарі, але це не вразило її. Соловій стверджує, що вона ставиться до них з розумінням, адже вони є частиною публічної дискусії, яка, за її словами, може бути корисною для суспільства.

Христина Соловій продовжує для багатьох бути прикладом самовизначення і незалежності, як у своїх творчих зусиллях, так і в особистому житті. Її відкритість і впевненість в собі допомагають їй протистояти стереотипам та критиці, а також надихають інших жінок приймати рішення на основі власних переконань і цінностей.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".