Вона була до Горняк і Полтавської: колишня Володимира Остапчука, про яку ви й не здогадувалися

37-річна Олена Войченко розповіла, чим займається та як змінилось її життя після розлучення з відомим телеведучим Володимиром Остапчуком. Подробиці.

Перший шлюб українського шоумена Володимира Остапчука відбувся разом з Оленою Войченко у 2007 році. Цей шлюб протримався протягом 13 років, під час якого вони разом встигли стати батьками двох дітей. Проте, після їх розлучення виникло чимало скандалів, в яких їхні підписники в соціальних мережах займали певні позиції щодо обох сторін, як Олени, так і Володимира.

Перша дружина Володимира вказала на те, що причиною їхнього розлучення стали повторні випадки невірності з боку чоловіка. У свою чергу, Остапчук наголосив на тому, що призвело до розлучення непорозуміння між ними.

Після припинення стосунків, Олена Войченко висловила своє занепокоєння тим фактом, що у багатьох виникло уявлення про неї як про “якусь утриманку”. Вона заперечила це, та вказала на те, що постійно займається чимось.

Колишня дружина Володимира Остапчука розповіла, чим займається наразі
Колишня дружина Володимира Остапчука розповіла, чим займається наразі

Олена Войченко, визнаний фахівець у галузі перекладу та викладання іноземних мов, завоювала серця своїх учнів не лише своїм професійним рівнем, але й неперевершеним талантом та терплячістю. Її вміння володіти англійською мовою вразило багатьох, і вона використовує свої знання для розвитку і особистої самореалізації.

Олена поділилася своїми роздумами про те, як змінилося її життя. Вона зауважила, що не всі зміни були настільки радикальними, як вона очікувала. Жінка визнала, що інколи їй здавалося, що її життя потребує кардинальних трансформацій. Однак ці зміни не настали через розлучення чи інші життєві кризи, а скоріше відбулися через карантинні обмеження.

Колишня дружина Володимира Остапчука розповіла, чим займається наразі
Колишня дружина Володимира Остапчука розповіла, чим займається наразі

Олена розповіла, що так як у неї відсутній чоловік, це призвело до зменшення обов’язків. З іншого боку, зросла фінансова відповідальність, оскільки тепер вона повинна самостійно забезпечувати своє господарство.

З лютого 2020 року Олена працює в одній з міжнародних компаній, обіймаючи посаду у високотехнологічній компанії, яка спеціалізується на сфері освіти, включаючи інклюзивність. У рамках своєї роботи вона здійснює переклади, виконує редакційну роботу та корекцію текстів.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.