Втілення неймовірних почуттів: історія кохання Лілії Ребрик та Андрія Дикого, які за 13 років мають 3 дітей

Лілія Ребрик та Андрій Дикий вже 13 років у шлюбі. За цей час родина встигла поповнитися трьома чарівними донечками. Подружжя ставало батьками кожні 5 років.

Історію Лілії Ребрик та Андрія Дикого коханням із першого погляду не назвеш. Спочатку вони просто товаришували. Якось Лілія була ведучою турніру з бальних танців, де Андрій був учасником. Так відбулося їхнє знайомство.

Історія кохання Лілії Ребрик та Андрія Дикого

Коли ж Ребрик запросили взяти участь у шоу “Танці з зірками”, вона поставила продюсерам ультиматум: мовляв, танцюватиме тільки в парі з Диким. Вони чудово ладнали між собою.

Лілія була певна, що вони просто дружать, але Андрій був іншої думки, хоча на той момент був не вільний. У дівчини теж був роман. Коли ж “Танці” закінчилися, учасників шоу, які посіли 2 місце, запросили виступити на фестивалі.

Історія кохання Лілії Ребрик та Андрія Дикого

Лілія з Андрієм пішли в ресторан, щоб обговорити деталі майбутнього виходу на паркет. У той вечір між ними все й почалося. Влітку 2011-го Дикий освідчився коханій, у грудні вони хотіли тишком-нишком розписатися, але друзі запросили журналістів, тож про весілля дізналася вся країна.

Історія кохання Лілії Ребрик та Андрія Дикого

Уперше вони стали батьками в серпні 2012 року донечки Діани. За 5 років Лілія завагітніла знову й народила Поліну. Коли наприкінці 2023 року Ребрик сповістила, що знову очікує на дитину, всі думали, що врешті буде хлопчик.

Історія кохання Лілії Ребрик та Андрія Дикого

Та дива не сталося. Виявилося, що Лілія чекає знову на дівчинку. Очікували, що вона народиться наприкінці березня, але дитинка попросилася на світ у середині місяця. Ім’я малечі обирали всім гуртом.

Вийшло Аделіна. Це вони склали перші літери своїх імен – Андрій, Діана, Лілія та взяли закінчення від ПоліНА. На диво, 42-річна породілля дуже швидко після пологів повернула собі форму і вже мріє вийти на сцену театру.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".