Потап відійшов у той світ, але ненадовго: що насправді сталось із репером та чому його “поховали”

Потап пішов у засвіти, але лише на один день. Історія репера, яка трапилась 1 квітня 2024 року і виявилась вигадкою. Детальніше про Потапа, що зміг вижити - "Один Факт" розповість далі.

Відійшов на той світ Потап, термінова новина

Саме так розпочався перший день квітня в житті відомого українського репера. Що насправді сталось із музикантом — “Один Факт” розповість далі.

“Потап, Царство небесне”

Такий приголомшливий допис зі своєю світлиною та церковною свічкою оприлюднив у перший день квітня сам співак. Звісно, шанувальники спочатку і не зрозуміли — що до чого. Але трохи згодом стає зрозуміло, що це… чорний гумор. До дня Дурня, який відзначають щороку, саме 1 квітня.

В коментарях до цього допису користувачі соцмережі Instagram висловили свою думку щодо гумористичної новини.

Дивне почуття гумору в наш час – написала користувачка nasty_yatsenko.

Коментарі під дописом Потапа про свою смерть
Коментарі під дописом Потапа про свою смерть

Вже наступного дня, 2 квітня — Потап оприлюднив селфі і зробив до нього на англійській мові, який перекладається як:

Все ще живий та здоровий

Отже, першоквітневий жарт на кшталт чорного гумору вдався, але не всім сподобався. Деякі користувачі в коментарях зазначили, що шуткувати про смерть зараз зовсім не на часі. Особливо, коли кожен день цей світ покидають найкращі українські захисники.

“Один Факт” нагадує, що вже декілька місяців поспіль ходять чутки про те, що Потап нібито розлучається із Анастасією Каменських. Співачка не змогла вибачити йому зраду із власною подругою. Чутки чутками, але схоже, що особисте життя Насті Каменських і Потапа все ж продовжується вдвох. Принаймні, свій творчий тандем їм вдалося зберегти.

Зараз Потап і Настя Каменських перебувають в країнах Латинської Америки та активно будують там музичну і пісенну кар’єру. Нещодавно репер показав, що насправді вони з його нинішньою дружиною, співачкою Анастасією Каменських — все ще знаходяться разом.
Музикант оприлюднив світлину, на якій сам сидить за столом на кухні, а поряд з ним – Настя і… собачка на стільці. А ще поряд зі столом стоїть музичний продюсер Томаш Лукаш.

Працюю із супер талановитими – зробив підпис під світлиною репер.

Отже, незважаючи на те, що деякі з рейтерів намагаються поховати Потапа – він сам продовжує жити, творити і радувати прихильників своїми творчими роботами.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.