“Як завжди”: Чоловік Полякової у відео розповів, що він зробить із її коханцем Владом Міцкевичем

Влад Міцкевич із 8-го сезону "МастерШеф" схоже, потрапив у справжню халепу зі своїм зізнанням про романтичні стосунки із Поляковою. Що зробить з ним чоловік артистки — розповість "Один Факт".

Оля Полякова нещодавно стала героїнею пліток. Колишній учасник “МастерШефу” Влад Міцкевич розповів, що в нього понад рік був бурхливий роман із співачкою. Ольга навіть жила на його території та перевезла в будинок Міцкевича свої речі.

Згодом Влад Міцкевич спростував свої слова та вибачився. Оля Полякова вибачення прийняла, але сказала, що осад таки залишився. Крім того, під час прямого ефіру і спілкування з прихильниками в соціальній мережі Instagram Ольга Полякова вирішила задати своєму чоловікові Вадиму Буряковському питання щодо того, що він планує робити з Міцкевичем.

Оля Полякова з чоловіком Вадимом Буряковським
Оля Полякова з чоловіком Вадимом Буряковським

Чоловік зірки на декілька хвилин з’явився в ефірі у Ольги та прокоментував чутки щодо її роману на стороні. А також дав точну відповідь на питання дружини

Міцкевичу будемо ноги відривати?

Вадим Буряковський добре зрозумів настрій обраниці і підтримав жартівливий тон Полякової коротенькою відповіддю:

Як завжди

Судячи з цієї відповіді, Буряковському і раніше вирішувати певні проблеми із кавалерами красуні-дружини.

“Один Факт” нагадує, що чутки про роман Олі Полякової із кухарем з “МастерШефу” Міцкевичем з’явились декілька днів тому. Їх запустив у недійний простір сам Влад Міцкевич — коли знаходився напідпитку. Згодом він сам ці чутки і спростував.

Також Міцкевич назвав причину своєї поведінки. Виявляється, він довгий час співпрацював з Ольгою Поляковою та її творчою командою. Але робочі відносини не склались. Хлопець серйозно розсварився із співачкою та вирішив помститись за образу в оригінальний спосіб.

Міцкевич розповів про нібито роман з Поляковою та супроводив свою розповідь доказами у вигляді пікантних фото. На них Влад та Оля Полякова пристрасно цілуються.

Нові статті

Схожі статті

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.

Поведінка Дмитра Карпачова на шоу “Супермама” не на жарт розлютила глядачів: ведучий влаштував скандал

Фінал останнього сезону "Супермами" затьмарила несподівана поведінка Дмитра Карпачова. Глядачі в шоці від його вчинку та активно діляться своїм невдоволення в соціальних мережах.