“Хто не ризикує, той не…”: 41-річний Андре Тан показав, який кучерявий вигляд мав до популярності (ФОТО)

Відомий український дизайнер Андре Тан показав, який вигляд мав до популярності та розповів про свій ризик почати бізнес: довге та кучеряве волосся.

Український дизайнер і модельєр Андре Тан показав, який мав вигляд до моменту великої популярності. На архівному фото, яке він оприлюднив, можна побачити Андре Тана з чарівною довгою та кучерявою шевелюрою. У руках у нього – келих з шампанським, а його обличчя прикрашає усмішка, що свідчить про радість і впевненість у майбутньому. Цей знімок став своєрідним відображенням не лише вигляду дизайнера, а й символом його ризику та віри у свої сили.

Зазначимо, що саме в той період часу Андре Тан прийняв серйозне рішення – він вирішив розпочати власний бізнес у сфері моди. Тоді це був справжній ризикований крок, адже конкуренція у цій галузі завжди була жорсткою. Проте, він мав мужність і віру у свої здібності, що дозволило йому наважитись на шлях до успіху.

Андре Тан показав, який вигляд мав до популярності
Андре Тан показав, який вигляд мав до популярності

Не дивно, що зараз, коли його бізнесу вже 22 роки, Андре Тан згадує ті дні з почуттям гордості. Його відвага та наполегливість допомогли побудувати вражаючу кар’єру, а його волосся, яке він так любить показувати на старих фото, стало метафорою того, як він майстрував свій шлях до вершин модного світу

Андре Тан наголосив, що ризик – це ключ до досягнення великих речей. Починаючи з невеликого кроку у минулому, він тепер керує мережею з понад 50 магазинів по всій Україні та має понад 350 співробітників.

Андре Тан показав, який вигляд мав до популярності
Андре Тан показав, який вигляд мав до популярності

За словами дизайнера, коли він починав свій шлях, навіть не міг уявити, що йому вдасться досягти таких великих успіхів. Проте віра в справу, яку він любить, дала йому силу і мотивацію для розвитку. Зараз він відчуває себе на своєму місці, що може продовжувати створювати щось нове кожен день.

Модельєр висловлює свою вдячність собі самому за те, що він не побоявся ризикнути в молодому віці. Він закликає всіх не боятися ризикувати, адже саме це може відкрити двері до неймовірних можливостей і досягнень. Для нього особисто створення власного бренду стало визначним етапом у житті, який дав йому можливість реалізувати свої мрії та потенціал.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.