Спливла правда, як Ольга Фреймут вимагала за своє інтерв’ю в 40 хвилин солідний гонорар: “Сума пристойна”

Ольга Фреймут не дає інтерв'ю без гонорару. Про це розповіла відома українська журналістка Аліна Доротюк. Скільки просила ведуча за свою участь в інтерв'ю – читайте в матеріалі від "Одного Факту".

Ольга Фреймут ніколи не давала інтерв’ю безкоштовно. Про це розповіла українська журналістка Аліна Доротюк.

Блогерка зізналась, що в її журналістській кар’єрі було лише дві зіркових особистості, які вимагали гонорар за інтерв’ю із ними. Одна з них і є Ольга Фреймут, а інша — Санта Дімопулос.

Аліна Доротюк у розмові із радіоведучим Євгеном Фешаком розповіла, що випадок із гонораром за інтерв’ю з Фреймут трапився багато років тому. На той час Аліна розвивала інший Youtube проект і працювала в проекті “Зірковий шлях”. Журналістка пригадала, що Ольга Фреймут просила в канального гостьового доволі пристойну суму за 40 хвилин розмови із відповідями на питання. Точну суму Доротюк пригадати не змогла.

А ось щодо Санти Дімопулос, то тут журналістка змогла назвати точну суму гонорару, яку затребувала артистка за годину розмови. І це: 5 тисяч євро.

Аліна Доротюк також зізналась, що тоді записувати інтерв’ю із цими зірками не стала.

Спливла правда, як Ольга Фреймут вимагала за своє інтерв'ю в 40 хвилин солідний гонорар
Спливла правда, як Ольга Фреймут вимагала за своє інтерв’ю в 40 хвилин солідний гонорар

Українська телеведуча Ольга Фреймут була дуже популярною в нашій країні в 2010-х роках. Зірка працювала на різних українських каналах, вела різноманітні популярні шоу і мала велику армію прихильників. Однак поступово популярність Фреймут стала зменшуватись.

Після 2020 року про Ольгу Фреймут майже нічого не чутно. Знаменитість практично не з’являється на телебаченні та нічого не розповідає про своє приватне життя.
Кар’єра Ольги Фреймут пішла в гору після 2008 року. Красуня стала ведучою ранкового шоу “Підйом”. Її соведучими стали Олександр Педан та Сергій Притула. Свій проект ця золота трійця вела до 2011 року.

В подальшому Ольга Фреймут стала розвивати кар’єру ведучої самостійно. Зірка ставала обличчям багатьох успішних проектів, серед яких “Хто зверху?” та “Ревізор”.
Після 2018 року Ольга Фреймут стала менше з’являтись в недійному просторі. В 2020 році зірка телеекранів прийняла участь в проекті “Танці з зірками”. Їй не вдалось там здобути перемогу, однак Фреймут зі своїм партнером змогла протриматись до йз сезону проекту.

Після початку повномасштабного вторгнення в 2022 році Ольга Фреймут взагалі зникла з екранів. Зараз ведуча живе в Великобританії, бо в неї там знаходяться родичі. Знаменитість виїхала разом із дітьми: донькою Євдокією та сином Валерієм. Подейкують, що чоловік Фреймут, Володимир Локотко – також перебрався за кордон разом із родиною.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".