“Ти мені винна 30 зелені. Пам’ятаєш?”: Алан Бадоєв звернувся до зрадниці Анни Asti, яка впала на “мороз”

43-річний Алан Бадоєв публічно звернувся до зрадниці Анни Asti, яка ігнорує кліпмейкера та винна йому 30 тисяч доларів: які відносини були між співачкою та Аланом?

У своїх висловленнях про участь деяких музичних виконавиць у конфлікті між Україною та росією, відомий український режисер і кліпмейкер Алан Бадоєв висловив розчарування та обурення. Однією з головних постатей у його критиці стала співачка Анна Asti, яка, на думку Бадоєва, показала себе зрадницею України, підтримавши військові дії країни-агресора.

Алан Бадоєв зазначив, що у минулому співпрацював із Анною Asti, навіть планував зняти для неї кліп. Він підкреслив, що за свою роботу виконавиця мала сплатити йому певну суму, але вона так і не виконала свої зобов’язання. Режисер відзначив, що ці кошти становили значну суму, але він не прагне повернення цих коштів.

Алан також висловив розчарування у відносинах з Анною Asti, зауваживши, що після початку повномасштабного вторгнення вона просто перестала спілкуватися із ним, не виконавши обіцянок та не пояснивши свою позицію.

Кліпмейкер Алан Бадоєв звернувся до зрадниці Анни Asti. Фото з Instagram @alanbadoev
Кліпмейкер Алан Бадоєв звернувся до зрадниці Анни Asti. Фото з Instagram @alanbadoev

В інтерв’ю Бадоєв розповів про те, що йому ще 30 тисяч доларів повинна була повернути Анна. Проте, він відзначив, що навіть якщо вона й захоче повернути ці кошти, він ніколи їх не візьме від неї. Це свідчить про його готовність завершити будь-які відносини з цією особою, навіть якщо це буде вартувати великих фінансів чоловіка.

Алан Бадоєв зазначив, що за весь цей період не отримав жодного телефонного дзвінка, нікому не вдалося розібратися у ситуації. Він висловив своє розчарування вчинками партнерки, вважаючи, що вона могла б поступити людяно, хоча б зателефонувати.

Його слова вказують на те, що Бадоєв відчуває не лише розчарування через фінанси, але і через її байдужість та відсутність розуміння складної ситуації в Україні.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".