46-річна Діва Монро показала, який вигляд мала до пластичної операції: зірку не впізнати (ФОТО)

Діва Монро показала у своїх соціальних мережах кардинальне перевтілення та який вигляд мала до пластичних операцій: фото до та після відомої блогерки.

Відома українська травесті-діва, що відома як Монро, показала свої архівні фото, на яких вона відверто демонструє свої зміни, пов’язані з пластичними операціями. Раніше Монро мала більш повне обличчя, але тепер її зовнішність суттєво змінилася. Новий образ вражає своєю ефектністю.

До проведення пластичних операцій, Монро мала обличчя з більш широким носом і губами без виразного контуру. Однак завдяки професійній допомозі косметологів вона змогла виправити ці недоліки і створити собі новий, більш привабливий образ. На нових фотографіях видно, що Монро радикально змінила свій вигляд.

Діва Монро показала, який вигляд мала до пластики
Діва Монро показала, який вигляд мала до пластики

У своєму пості в соціальних мережах Монро підписала фотографії словами:

“Любов до себе починається з філерів і без мудака поруч”.

Ці слова свідчать про її позитивне ставлення до власного вигляду та рішучість у досягненні бажаного результату. Новий образ Монро вразив її шанувальників і отримав багато уваги в мережі. На інших фотографіях Монро видно, що вона не лише змінила форму свого обличчя, але й змінила своє волосся з рудого на блондинку. Також помітно, що вона суттєво схудла, набувши більш гармонійний  вигляд.

Діва Монро показала, який вигляд мала до пластики
Діва Монро показала, який вигляд мала до пластики

Зміни, які пройшла Монро, викликали великий інтерес у її прихильників та шанувальників, які активно це обговорюють. Ці фотографії стали не лише свідченням її змін, але й важливим етапом у її кар’єрі та самовираженні.

Монро, раніше Олександр Федяєв, не лише телеведуча, актриса, співачка та блогерка, а й відкрита людина стосовно своєї гендерної ідентичності в українському шоу-бізнесі. Вона відкрила світові, що її ім’я Монро — це не лише артистичний псевдонім, а й символ відваги та самовираження. Виступаючи в різних медійних форматах, Монро стала обличчям боротьби за прийняття та рівні права для трансгендерних осіб в Україні.

Нові статті

Схожі статті

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.