Один із синів Олега Скрипки вирішив стати істориком, інший – музикантом: де навчаються двоє з 4 нащадків

Олег Скрипка – багатодітний батько. Має двох донечок та двох синів. Діти вже величенькі. Найстарший навіть покинув родинне гніздечко та мешкає окремо.

Лідер гурту “ВВ” Олег Скрипка має вже дорослого 18-річного сина та трьох школяриків. Роман вирішив не йти батьковими стопами й вступив до університету навчатися на історика. Тож тепер удома не живе.

Другий син, якому нині 16 років, цьогоріч закінчить школу. З майбутньою професією у житті теж визначився. Устим якраз збирається стати музикантом, як тато. Тож планує записувати власні альбоми й тішити фанів якісною музикою.

Де навчаються діти Олега Скрипки

Де буде продовжувати навчання середній син, у родині поки не знають. Можливо, залишиться в Україні, але не виключено, що поїде за кордон. Та вже зараз нащадок всіляко намагається проявляти самостійність.

Зокрема, не просить у тата грошей, намагаючись заробити самотужки на свої юнацькі потреби. Також Устим проти, щоб Олег робив йому протекцію. Хоче всього добитися сам без допомоги впливового зіркового родича.

Де навчаються діти Олега Скрипки

Донькам – 13-річній Олесі та 11-річній Зоряні – треба поки думати про навчання у школі. До речі, суворий татусь довгий час не купував своїм дітям мобільні телефони, вважаючи їх не потрібними.

Справа дійшла до булінгу, адже у решти дітей мобілки були. Тож довелося поступитися принципами й таки придбати телефони. Олег Скрипка запевнив в одному з інтерв’ю, що діти вдома ними так і не користуються. Мовляв, старша донька прийшла до школи, показала, що в неї є мобільний телефон, і більше його з собою не носить.

Музикант певен, що його діти не проявляють інтересу до гаджетів, оскільки вони з дружиною Наталею їх правильно виховали. Причому батьки роблять це на власному прикладі.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".