Екс-чоловік Боржемської В’ячеслав Узелков переносить одну операцію за іншою: “До останнього буду боротися”

Колишній боксер В'ячеслав Узелков розповів у своїх соціальних мережах, що на нього чекає серйозне хірургічне втручання: "Важливий крок у житті".

В’ячеслав Узелков, колишній український боксер, який нині фітнес-тренер, розповів про заплановану операцію, яка відбудеться сьогодні, 5 квітня. Ця операція на серці є важливим кроком у його житті, і він висловлює серйозну тривогу щодо успішного проведення.

Завдяки відкритості та відвертості у висловлюванні своїх почуттів, В’ячеслав Узелков показує силу духу і волі, необхідну для подолання важкостей. Його приклад надихає і наголошує на важливості дбайливого ставлення до свого здоров’я.

Узелков зазначив, що настав той критичний момент, на який він з нетерпінням чекав, але одночасно і боявся. Вперше він відчував такий ступінь тривоги і напруження, оскільки перед ним постає дуже складна операція на серці. Згодом він розповів, що через годину його мають забрати в операційну, де проходитиме цей важливий етап.

В'ячеслав Узелков розповів про операцію, на яку чекає. Фото з Instagram @uzelkov_official
В’ячеслав Узелков розповів про операцію, на яку чекає. Фото з Instagram @uzelkov_official

Він підкреслив, що операція буде настільки серйозною, що потрібна буде подальша реанімація, і тільки якщо все пройде добре, він зможе безпроблемно жити, нарешті здоровим. У своєму повідомленні Узелков також не забув подякувати усім за підтримку, висловивши вдячність друзям за їхні добрі слова і підтримку, а також ворогам, наголосивши, що він ніколи не здаватиметься перед їхніми спробами підірвати його сили, та заявив, що він буде боротися до останнього подиху.

В'ячеслав Узелков розповів про операцію, на яку чекає. Фото з Instagram @uzelkov_official
В’ячеслав Узелков розповів про операцію, на яку чекає. Фото з Instagram @uzelkov_official

Узелков також відмітив, що лише після реанімації зможе дати відповідь на запитання, чи буде для нього життя після цього. Не попросивши про пробачення, він визнав, що життя дарувало йому безліч випробувань та уроків, які він завжди зміг подолати, і ця ситуація для нього, безсумнівно, не буде винятком.

В'ячеслав Узелков розповів про операцію, на яку чекає. Фото з Instagram @uzelkov_official
В’ячеслав Узелков розповів про операцію, на яку чекає. Фото з Instagram @uzelkov_official

На своїй фотографії з лікарні В’ячеслав також висловив подяку своїм близьким за їх підтримку в цей важливий для нього час. Його слова свідчать про те, як важливо мати підтримку рідних та близьких у такі моменти життя.

Нагадаємо, що фітнес-тренер уже протягом тривалого періоду часу висловлює скарги на своє здоров’я, натякаючи на те, що причиною погіршення його стану є саме заняття професійним спортом. Також тренер по фітнесу вже пройшов кілька оперативних втручань.

Нові статті

Схожі статті

З сивиною і бородою: 64-річний Стас Боклан став іконою чоловічої краси та збирає компліменти від усіх жінок

Актор театру та кіно Станіслав Боклан приваблює кожну жінку своєю неймовірною зовнішністю у свої 64 роки: як виглядає ідеальний чоловік - сивина лише прикрашає.

Колишні партнери Ірини Білик: не за всіх виходила заміж, а тільки за найкрасивіших серед них (ФОТО)

Ірині Білик нині 54 роки. Певно, вона дуже швидко закохується в чоловіків, оскільки залицяльників у зірки було безліч. Перерахуємо тих, хто на довгий час затримався поряд зі співачкою.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: очікуйте на неприємності

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: п'ятниця розкриє вам всю правду про людей з вашого оточення. Астрологічний прогноз.

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.