З моменту вінчання минуло 7 років: чому Валентина Хамайко та Андрій Оністрат досі не одружилися?

Зірка каналу "1+1" Валентина Хамайко розповіла подробиці особистого життя з чоловіком Андрієм Оністратом: чому пара досі не одружилась після 17 років спільного життя?

Валентина Хамайко, відома українська ведуча програми “Сніданок з 1+1” вразила глядачів, розкривши причину, чому вона і її партнер Андрій Оністрат неофіційно живуть разом, неоформивши свої стосунки у шлюбній формі. Згідно зі словами ведучої, вони разом уже понад 17 років та виховують чотирьох дітей. Не зважаючи на це, їхня пара досі не має офіційного реєстраційного підтвердження стосунків.

Валентина Хамайко ділиться своїм баченням, намагаючись пояснити, що для неї та чоловіка Андрія важливіше особисте спілкування і взаєморозуміння, аніж офіційне оформлення стосунків. Пара зазначає, що для них важливе було саме відношення одне до одного, а не їхня формальна сторона. Вони обоє раніше висловлювали сумніви та невизначеність у майбутньому щодо їхніх стосунків, тому вирішили не поспішати.

Валентина Хамайко розповіла, чому досі не одружилась з Андрієм Оністратом
Валентина Хамайко розповіла, чому досі не одружилась з Андрієм Оністратом

Але варто зазначити, що Валентина та її чоловік повінчались через 10 років спільного життя. Це сталося, коли у них вже було троє дітей. Цей важливий крок наступив після складних моментів у їхніх стосунках, коли здавалося, що розлука неминуча.

Хамайко розповідає, що їхнє вінчання відбулося 1 вересня 2016 року, але спільне життя розпочалося ще у 2006 році. Ця дата стала символом не лише їхнього об’єднання перед Богом, але й підтвердженням їхнього глибокого зв’язку та згуртованості під час випробувань, що супроводжували їхній шлях до щастя та взаєморозуміння.

Валентина Хамайко розповіла, чому досі не одружилась з Андрієм Оністратом
Валентина Хамайко розповіла, чому досі не одружилась з Андрієм Оністратом

Валентини Хамайко, також поділилася своїми враженнями про складнощі у подружньому житті після народження першої дитини. Вона зазначила, що для неї цей період був особливо важким, оскільки вона активно працювала і мала успішну кар’єру в кіно, телебаченні. Валентина відзначила, що до цього моменту вона відчувала себе чудово і заробляла достатньо. Однак народження дитини призвело до того, що її життєвий ритм і плани раптово змінилися.

Валентина Хамайко розповіла, чому досі не одружилась з Андрієм Оністратом
Валентина Хамайко розповіла, чому досі не одружилась з Андрієм Оністратом

Вона розповіла, що опинилася в складній ситуації, коли опинилась сама у великому будинку разом з маленькою дитиною, яка безперестанку плакала. Цей період став випробуванням для Валентини Хамайко, вона почала переосмислювати свої пріоритети та відношення до кар’єри та сім’ї.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.