“В рамках безпеки не можна”: Раміна Есхакзай вперше розповіла про свої стосунки після розлучення

32-річна блогерка та інтерв'юерка Раміна Есхакзай розкрила деталі свого особистого життя та розповіла, що тепер її серце не вільне: з ким зустрічається дівчина?

Відома українська ведуча та блогерка, Раміна Есхакзай, викликала бурю обговорень в соціальних мережах, повідомивши своїх прихильників про нові стосунки, вперше після її розлучення. У своєму Instagram вона відповіла на численні запитання шанувальників, включаючи й ті, які стосувалися її особистого життя.

Есхакзай не оминула увагою запитання про її стосунки, розкривши, що її серце вже не вільне. Однак вона вирішила зберегти інтригу, не поспішаючи публічно представляти свого нового коханого. Замість цього, вона завірила своїх прихильників, що розкриє ім’я обранця лише після завершення повномасштабного, оскільки вважає це небезпечним для нього. Її відповідь спровокувала безліч припущень, особливо те, що її новий партнер може бути військовослужбовцем.

Раміна Есхайкзай розсекретила свої нові стосунки. Фото з Instagram @raminalalala
Раміна Есхайкзай розсекретила свої нові стосунки. Фото з Instagram @raminalalala

Таким чином, Раміна Есхакзай залишає своїх фанатів в очікуванні, тримаючи деталі свого особистого життя в таємниці і створюючи загадкову атмосферу навколо свого нового роману.

Раміна Есхайкзай розсекретила свої нові стосунки. Фото з Instagram @raminalalala
Раміна Есхайкзай розсекретила свої нові стосунки. Фото з Instagram @raminalalala

Нагадаємо, що в минулому році відбувся розрив у стосунках Раміни Есхакзай і її нареченого, українського адвоката Євгена Проніна, який був досить неочікуваним для підписників блогерки. Ця пара перебувала у стосунках протягом п’яти років, проте причини цього розриву залишалися прихованими, за винятком заяви про те, що вони завершили свої стосунки з повагою та підтримкою одне одного.

Пізніше виявилося, що одна з причин цього розриву полягала в тому, що Раміна Есхакзай мала надзвичайно зайнятий робочий графік, який не дозволяв їй виділити час для побудови нових стосунків або для зміцнення існуючих. Таким чином, цей фактор став важливою обставиною, що призвела до розриву відносин між ними.

Нові статті

Схожі статті

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: час звільнитись з вашої роботи

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: прислухайтесь до своїх побажань та змініть ваше життя в кращу сторону.