Віталій Козловський виступив проти свого екс-продюсера Ігоря Кондратюка через борг: скандал не закінчився

Суперечка між Віталієм Козловським та Ігорем Кондратюком триває вже понад 10 років. Її суть полягає в авторських правах на пісні співака та фінансових питаннях.

Суперечка між Віталієм Козловським та Ігорем Кондратюком триває вже понад 10 років і стосується авторських прав на пісні співака та фінансових питань. Віталій висловив свою позицію у суперечці з експродюсером, коментуючи їх стосунки під час його служби в Збройних Силах України.

Козловський стверджує, що Кондратюк експлуатував його, змушував працювати за кабальними умовами, не давав творчої свободи, а авторські права на пісні, які він написав, належать продюсеру.

Ігор Кондратюк каже, що припинити стягування боргу з Козловського - не в його силах
Ігор Кондратюк каже, що припинити стягування боргу з Козловського – не в його силах

Кондратюк же заперечує всі звинувачення, стверджуючи, що завжди ставився до Козловського по-батьківськи, співак підписав контракт добровільно, а авторські права на пісні належать йому законно.

Суд стає на бік Кондратюка, зобов’язуючи Козловського виплатити йому 300 000 доларів. Співак намагається оскаржити рішення суду, а продюсер наполягає на виплаті боргу.

Ця складна та неоднозначна ситуація кидає тінь на українську музичну індустрію та свідчить про те, що у ній існують серйозні проблеми.

Як розвивається їх історія?

Вже понад 10 років триває конфлікт між українським співаком Віталієм Козловським та його експродюсером Ігорем Кондратюком. Суть суперечки полягає в авторських правах на пісні співака та фінансових питаннях.

Віталій прагне мирного вирішення конфлікту, але Ігор не йде назустріч. Співак поділився неприємною ситуацією, коли через стягування значної суми коштів Ігорем він не зміг розрахуватися з побратимами за продукти під час служби на Донеччині.

Віталій Козловський вперше розповів та показав свою дружину
Суперечка між Віталієм Козловським та Ігорем Кондратюком триває вже понад 10 років

“Ігор намагається ігнорувати реальність. Він не несе жодної відповідальності, його діти не служитимуть, тому він не може зрозуміти моєї ситуації. Це банальна помста. Він знає, що я нічого йому не винний, але ніколи не зізнається. Тому я публічно висвітлив цю історію, щоб він нарешті сів зі мною за стіл переговорів і ми могли укласти мирову угоду,” – поділився Віталій.

Наразі суперечка не вирішена. Співак намагається оскаржити рішення суду, а продюсер наполягає на виплаті боргу.

Важливо зазначити, що:

  • Ця ситуація є складною та неоднозначною.
  • Обидві сторони мають свої аргументи.
  • Тільки суд може остаточно вирішити, хто правий, а хто винен.

Однак, ця суперечка кидає тінь на українську музичну індустрію та свідчить про те, що у ній існують серйозні проблеми.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?