Українська співачка MamaRika відкрито розповіла про складні часи у шлюбі: “В мене опускаються руки”

MamaRika – українська співачка, авторка пісень, телеведуча та блогерка. Її творчість відрізняється щирістю, емоційністю та близькістю до мільйонів шанувальників.

MamaRika не боїться бути відвертою, ділитися своїми переживаннями та думками, що робить її однією з найулюбленіших українських артисток.

Нещодавно MamaRika поділилася болісними переживаннями. Співачка зізналася, що переживає кризовий період у стосунках з чоловіком, гумористом Сергієм Середою. Пара, яка разом вже понад дев’ять років, а в офіційному шлюбі – чотири роки, зіштовхнулася з серйозними труднощами.

MamaRika не стала вдаватися до подробиць, але зазначила, що вони з Сергієм не здаються і роблять все можливе, щоб зберегти свою сім’ю. Співачка підкреслила, що багато людей переживають схожі кризи, і закликала їх не здаватися та знати, що вони не самотні.

MamaRika та її чоловік Сергій Середа вперше розповіли правду про свій шлюб
MamaRika та її чоловік Сергій Середа вперше розповіли правду про свій шлюб

MamaRika присвятила цьому складному періоду пісню “Хтось йде”, де вилила свої болісні почуття. У відеокліпі до пісні артистка символічно зображує розрив стосунків. MamaRika зізнається, що це дуже важка ситуація, але вона вірить, що їм з Сергієм вдасться її подолати.

Співачка також поділилася деякими порадами щодо стосунків:

  • Важливо бути чесними один з одним.
  • Не бійтеся говорити про свої почуття та проблеми.
  • Працюйте над своїми стосунками.
  • Не здавайтеся при перших труднощах.
  • Пам’ятайте, що кохання потребує постійної роботи.

Збереження стосунків вимагає від нас терпіння, розуміння та відкритості. Важливо слухати і розуміти партнера, виражати свої почуття і потреби без агресії та обвинувачень. Також важливо навчитися вирішувати конфлікти мирним шляхом, знаходячи компроміси та шукаючи спільні рішення.

Підтримка і взаємна повага є основою міцних стосунків, тому важливо дотримуватися цих принципів у буденному житті.

MamaRika своїм прикладом показує, що навіть найміцніші стосунки можуть проходити через випробування. Важливо не здаватися, вірити одне в одного і разом працювати над тим, щоб зберегти кохання.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.