“Суботник починається в середу”: Лілія Ребрик показала, як саджає троянди і півонії разом із доньками

Лілія Ребрик почала суботник ще в середу. Разом із трьома доньками, одна з яких ще зовсім маленька — телеведуча вийшла на прогулянку до свого саду і вирішила посадити квіти — кожній дівчинці свою.

Телеведуча Лілія Ребрик, яка народила третю донечку 15 березня 2024 року – вирішила разом із донька причепурити власний сад до весни.

Хочемо краси навколо — написала телеведуча в своϵму мікроблозі Instagram. — Хочемо, щоб у дворі від квіткового аромату голова йшла обертом.

Зазвичай подібні роботи в саду у багатьох дачників припадають на вихідні дні. Однак Лілія Ребрик вирішила влаштувати суботник в минулу середу.

Вся жіноча половина сімейки Диких-Ребрик вийшла до саду, щоб прикрасити його квітковим різномаїттям. Півонії Лілія Ребрик обрала для себе. Ведуча зазначила, що саме із ними в неї асоціюються з найпахучішим запахом дитинства. Амариліси обрали для середньої донечки Полінки – бо їх, на думку багатодітної матусі — дуже легко вирощувати.

Троянди Девіда Остіна – Для Діани, бо старша донечка Лілії Ребрик обожнюϵ троянди. Крім того, для своїх квіткових клумб Лілія Ребрик разом із доньками обрала гладіолуси, жоржини та лілії. Їх за інформаціϵю від ведучої — полюбляють теща та свекруха.

Аби милувалися красою, коли нянчитимуть наймолодшу онучку – написала Ребрик

Наприкінці допису Лілія Ребрик запросила всіх користувачів спостерігати, як квітне сад в родині Диких. А також запропонувала поділитись в коментарях, які з квіткових композицій зараз в тренді.

Після активних робіт в саду Лілія Ребрик відправилась разом із доньками на прогулянку і показала модний візочок своϵї молодшої донечки, Аделіни. За словами багатодітної мами — цей візочок ϵ інноваційною конструкціϵю, люлька в якій регулюϵться по висоті, а текстиль виповнений із переробленого пластику. Також Лілія Ребрик розповіла, що у візочку ϵ на 360°С світловідбиваюча застібка-блискавка.

Телеведуча назвала головну родзинку візочка молодшої донечки. І це — підставка для другої дитини, яка дуже сподобалась Поліні. Саме завдяки цій підставці Аделіна тепер завжди знаходиться під прискіпливим контролем сестрички.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.