У 94 фарбується і слідкує за модою: як виглядала Ліна Костенко в молодості – стала живою легендою України

Ліна Костенко – українська поетеса, письменниця, перекладачка, громадська діячка. Її творчість, пройнята щирістю, глибиною думки та патріотизмом, здобула їй всенародну любов і визнання.

Її ім’я стало символом незламності українського духу, віри в краще майбутнє та неперевершеної краси української мови.

Народилася Ліна Костенко 19 березня 1930 року в місті Ржищів Київської області. Її дитинство та юність припали на складні часи війни та повоєнної відбудови. Проте, попри труднощі, вона завжди прагнула до знань, змалку захоплювалася літературою та писала вірші.

1957 року вийшла друком перша збірка віршів Ліни Костенко “Проміння землі”. Ця книга одразу ж здобула визнання критиків і читачів, а її авторка стала однією з найвідоміших молодих поетес України.

Письменниця Ліна Костенко у 94 роки не відчуває себе на свій вік
Письменниця Ліна Костенко у 94 роки не відчуває себе на свій вік

Упродовж свого творчого життя Ліна Костенко написала понад двадцять збірок віршів, п’ять поем, два романи у віршах, а також численні переклади з інших мов. Її твори перекладені багатьма мовами світу, а сама вона здобула численні літературні премії та нагороди.

Ліна Костенко – не лише талановита письменниця, але й активна громадська діячка. Вона завжди відкрито висловлює свою позицію щодо актуальних подій в Україні, бореться за справедливість і захист української мови та культури.

Як Ліні Костенко вдається залишатися молодою
Ліні Костенко 94 роки, але вона й досі вражає своєю енергією, бадьорістю та життєвою мудрістю. Як же їй вдається залишатися молодою не лише душею, але й тілом?

Секрет молодості Ліни Костенко – це поєднання декількох факторів:

  1. Активний спосіб життя. Поетеса й досі веде активний спосіб життя, багато ходить, цікавиться новинами та подіями в Україні та світі.
  2. Здорове харчування. Ліна Костенко завжди дбала про своє харчування, вживає багато овочів та фруктів, а також п’є багато води.
  3. Позитивний настрій. Поетеса завжди налаштована оптимістично, вірить у краще майбутнє та знаходить радість у простих речах.
  4. Любов до життя. Ліна Костенко щиро любить життя, цінує кожну його мить і завжди відкрита до нового.
  5. Творчість. Творчість – це невід’ємна частина життя Ліни Костенко. Вона й досі пише вірші, перекладає та працює над новими творами.

Ліна Костенко – це справжня легенда української літератури. Її життя та творчість – це приклад того, як можна прожити життя гідно, красиво, з користю для людей і залишити після себе нетлінний спадок.

Її мудрість, щирість та неперевершений талант надихають мільйони людей. Її твори – це джерело знань, любові до України та віри в краще майбутнє.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.