Ірина Білик розповіла про стосунки з молодшим на 15 років партнером та інші романи: Коляденко – не єдиний

Ірина Білик - українська співачка, народна артистка України, що стала відома не лише своєму ангельському голосу, але й бурхливому особистому життю.

Її романи з відомими чоловіками не раз обговорювалися в ЗМІ, а сама співачка ніколи не приховувала своїх почуттів.

5 романів, 5 історій кохання:

1. Юрій Нікітін: перше кохання і шалений успіх

У 1990 році 20-річна Ірина Білик зустріла музиканта Юрія Нікітіна. Він став не лише її коханим, але й продюсером. Завдяки Нікітіну Білик здобула шалену популярність, але їхні стосунки не витримали випробування славою.

2. Андрій Оверчук: син і розчарування

Після розриву з Нікітіним Білик закохалася в манекенника Андрія Оверчука. У 1999 році у них народився син Гліб. Пара не реєструвала шлюб, а після зради Оверчука Білик розірвала стосунки.

3. Дмитро Коляденко: 6 освідчень і ревнощі

Найбільш резонансним романом Білик стали стосунки з танцюристом Дмитром Коляденком. Їхні стосунки були бурхливими, з численними сварками та ревнощами з боку Коляденка. Він 6 разів пропонував Білик руку і серце, але вона не дала згоди.

4. Аслан Ахмадов: таємничий роман

Після Коляденка Білик тримала своє особисте життя в секреті. Лише через кілька років стало відомо про її роман з фотографом Асланом Ахмадовим. Їхні стосунки тривали недовго і закінчилися розривом.

5. Ігор Ніколаєв: несподіваний союз

Зараз Ірина Білик зустрічається з композитором Ігорем Ніколаєвим. Їхній союз здався багатьом несподіваним, адже Ніколаєв на 15 років молодший за співачку.

Від першого кохання до зрілої любові:

Історія Ірини Білик – це не лише про успішну кар’єру, але й про пошуки себе, щастя і кохання. Її романи з різними чоловіками свідчать про те, що вона не боїться ризикувати й відкривати своє серце новим почуттям.

Ірина Білик та хореограф Дмитро Дікусар
Ірина Білик та хореограф Дмитро Дікусар

Які ж уроки можна винести з історії кохання Ірини Білик?

  1. Не бійтеся ризикувати: Ірина Білик ніколи не боялася ризикувати і йти за покликом серця.
  2. Слухайте себе: Важливо вміти чути себе і свої бажання, адже саме вони ведуть нас до щастя.
  3. Не втрачайте віри в кохання: Ірина Білик вірить, що кожна людина заслуговує на щастя і кохання.

Історія Ірини Білик – це приклад того, що життя може бути сповнене не лише успіхів, але й розчарувань, злетів і падінь. Важливо не здаватися, вірити в себе і йти далі, адже попереду завжди на тебе чекає щось нове і прекрасне.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.