Гігантська гардеробна, золоті крани, басейн і власна охорона: рум-тур по будинку Насті Каменських і Потапа

Розкішний маϵток Потапа і Насті Каменських в селищі Романків під Киϵвом облаштований згідно із сучасними модними тенденціями. "Один факт" пропонуϵ вам здійснити рум-тур по оселі подружжя.

Український співак та продюсер Олексій Потапенко (Потап) разом із своϵю дружиною Анастасіϵю Каменських до початку повномасштабного вторгнення мешкали у власному будинку, який Потап придбав ще в 2017 році.

Двоповерховий особняк подружжя Олексія Потапенка та Насті Каменських розташований в котеджному містечку “Сонячна долина”. Він оформлений в італійському стилі. На території зіркової оселі ϵ власний басейн з лацндж-зоною, засклена тераса та будиночок для барбекю.
До речі, під час будівництва цього будинку Потап зробив Анастасії Каменських пропозицію руки та серця. Репер придумав для ціϵї події красиву легенду.

Дизайн та стиль внутрішньої частини будинку Потапа і Насті Каменських можна побачити на численних світлинах, які співачка неодноразово викладала у своїй соціальній мережі в Instagram.

Всередині маϵток українських зірок оздоблений золотими кранами у ванній кімнаті та велетенською гардеробною кімнатою. На одній із світлин Настя Каменських показувала, як вона в цій самій гардеробній перебираϵ речі та обираϵ що ж саме взяти у довгоочікувану відпустку.

Внутрішній дизайн зіркового особняку виконаний в класичних світлих відтінках. Італійська розкіш доповнена золотими кранами у ванній кімнаті. Настя Каменських на тлі цих кранів хизувалась стрункими ніжками та розповідала у дописі про те, як підтримувати фігуру в ідеальному стані. Зірка повідомила, що жіноче тіло стаϵ красивим та доглянутим завдяки правильному харчуванню, догляду та здоровому харчуванню.

Будинок Потапа і Насті Каменських розташований в селищі, де ϵ власна охорона. Окрім внутрішнього оздоблення цікавим ϵ і екстерʼϵр подвірʼя, на якому ϵ і зона барбекю, і бесідка, і розкішний зелений газон, і басейн із деревʼяним оздобленням по периметру.

В ньому Настя Каменських дуже полюбляϵ плавати літніми ранками після пробіжки та занять спортом.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.