“Життя продовжується”: напередодні 45-річчя В’ячеслав Узелков переніс операцію і отримав “нове серце”

Відомий фітнес-тренер В'ячеслав Узелков вийшов на зв'язок після складної операції на серце перед своїм днем народження: що відомо про стан чоловіка?

Відомий колишній український боксер, який зараз працює в якості фітнес-тренера, В’ячеслав Узелков, розповів, що зазнав серйозної хірургічної операції на серці. Це втручання відбулося в одній з київських лікарень, що викликало велике занепокоєння серед його прихильників та шанувальників. Узелков оприлюднив своє становище через соціальні мережі, заявивши, що тепер у нього “нове серце”.

Наразі спортсмен перебуває на лікуванні в лікарні, де він проходить реабілітаційний процес після операції. У своєму Instagram він дав знати своїм підписникам про свій стан, зазначивши, що вже почувається краще. За його словами, він вже виходить із стану наркозу з новим серцем, що стало для нього несподіваним, але приємним подарунком від медичного персоналу Київського інституту серця.

Вʼячеслав Узелков вийшов на звʼязок після операції на серці. Фото з Instagram @uzelkov_official
Вʼячеслав Узелков вийшов на звʼязок після операції на серці. Фото з Instagram @uzelkov_official

Ця несподівана подія стала справжнім випробуванням для В’ячеслава Узелкова, який завжди був відомий своєю силою та витривалістю на рингу. Його приклад про здоровий спосіб життя та демонстрацію складнощів, які виникають, надихає багатьох його шанувальників, показуючи, що навіть у найважчі моменти важливо зберігати позитивний настрій та боротися за власне здоров’я.

Вʼячеслав Узелков вийшов на звʼязок після операції на серці. Фото з Instagram @uzelkov_official
Вʼячеслав Узелков вийшов на звʼязок після операції на серці. Фото з Instagram @uzelkov_official

Під час свого перебування у реанімації, В’ячеслав Узелков виявив бажання здійснити добру справу, що свідчить про його позитивне ставлення до життя та бажання допомогти іншим. Фітнес-тренер оголосив про свій новий безкоштовний проєкт зі схуднення, який він вигадав під час лікування. За допомогою цього проєкту, Узелков може спробувати використати свої знання та досвід у фітнесі, щоб допомогти іншим людям досягти своїх цілей у схудненні.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.