“Він такий, як я собі уявляла”: Оля Мартиновська розповіла про новий роман з чоловіком на 17 років старшим

Суддя шоу "МастерШеф" Оля Мартиновська розповіла подробиці особистого життя та про роман з чоловіком, який на 17 років старший: "Він ідеальний".

Ольга Мартиновська, відома як суддя кулінарного шоу “МастерШеф”, нещодавно поділилася своїм щастям у зв’язку з новим етапом у своєму особистому житті, розкривши деталі про свої стосунки з Русланом, її бойфрендом.

Ця талановита кулінарка розповіла, що завжди мріяла про певний ідеал чоловіка, і Руслан, за її словами, ідеально відповідає цим критеріям. Незважаючи на те, що він вищий за неї та значно старший, з різницею в 17 років, Мартиновська наголосила, що цей віковий розрив не впливає на їхні стосунки. Навпаки, вона вважає, що ця різниця збагачує їх досвідом та різноманітністю поглядів.

Суддя "МастерШеф" Ольга Мартиновська розповіла про нові стосунки. Фото з Instagram @olga_martynovska
Суддя “МастерШеф” Ольга Мартиновська розповіла про нові стосунки. Фото з Instagram @olga_martynovska

Вона відверто висловила впевненість у тому, що вік не є перешкодою для щасливого та гармонійного спільного життя. Для Ольги та Руслана, справжнє щастя полягає в здатності взаємно розуміти й підтримувати один одного, незалежно від числових відмінностей у віці.

Згідно зі словами Мартиновської, однією з ключових характеристик, яку вона вважає важливою у своєму обранці, є високий зріст. На підставі свого власного зросту, який становить 173 см, вона висловила переконання, що співпадіння у висоті є для неї суттєвим фактором у стосунках. Це, за її словами, визначає її комфорт у партнерстві, оскільки нижчі за неї чоловіки часто залишають її у незручному стані.

Суддя "МастерШеф" Ольга Мартиновська розповіла про нові стосунки. Фото з Instagram @olga_martynovska
Суддя “МастерШеф” Ольга Мартиновська розповіла про нові стосунки. Фото з Instagram @olga_martynovska

Однак Мартиновська також підкреслила свою віру в те, що любов може знаходитися між парами будь-якого зросту. Вона визнала, що стереотипи стосовно різниці у висоті існують, але підкреслила, що це питання індивідуальне для кожної особи. Також вона наголосила на тому, що обранець має бути старшим за неї, оскільки вже є мамою для Віри і не бажає виступати матір’ю для когось іншого.

Пара знайомилася, так як Руслан працює у ресторанній сфері та досить відомий у вузьких колах. Однак їхнє спілкування розпочалося завдяки соціальній мережі Instagram. Реакція Руслана на пост Ольги, в якому вона ділилася рецептом страви, стала витоком їхнього роману, який поступово розвивався зі звичайного спілкування у щось більше.

Нові статті

Схожі статті

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: зовсім скоро все вирішиться

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: астрологи прогнозують, що п'ятниця буде важливою для вашого майбутнього.

85-річний красень Юрій Вікторович: Олена Кравець вперше показала свого батька – мрію всіх жінок

Олена Кравець з "Кварталу 95" приїхала до рідного Кривого Рогу, щоб привітати із 85-м днем народження свого батька. З нагоди свята Кравець вперше показала широкій аудиторії, як він виглядає.