Зірка “МастерШеф” Ольга Мартиновська розповіла, скільки грошей їй потрібно для життя на місяць: солідно

Відома кулінарка та шеф-кухар відомого українського шоу "МастерШеф" Ольга Мартиновська назвала суму грошей, яку вона витрачаϵ щомісяця. Дізнайтесь прямо зараз щомісячний розмір витрат Мартиновської.

Зірка “МастерШефу” Ольга Мартиновська розповіла про свої щомісячні грошові витрати на життя в Киϵві. Зірка живе разом із донькою Вірою і за 30 днів їх фінансові витрати складають приблизно 3 тисячі доларів, або 116 тисяч гривень.

Ольга зізналась, що більша частина грошей йде в неї на забезпечення потреб 8-річної донечки Віри. За словами Мартиновської — їй самій було б достатньо лише 1 тисячі доларів. Втім, доволі кругленьку суму доводиться вкладати в оренду житла та власні базові потреби. Також великі суми необхідні для забезпечення розвитку донечки.

Чесно, близько 3 тисяч доларів — зазначила Ольга Мартиновська.

Також шеф-кухар розповіла, на які саме потреби доньки йдуть гроші. За словами Мартиновської – їй доводиться оплачувати теніс, ролики, няню, курси англійської та французської мови, розваги, іграшки. Кухар зазначила, що після точних підрахунків вона зʼясувала, що на потреби доньки в неї йде по 2 тисячі доларів на місяць.

Ольга Мартиновська розповіла, скільки в місяць витрачаϵ грошей на доньку
Ольга Мартиновська розповіла, скільки в місяць витрачаϵ грошей на доньку

Окрім цього Мартиновській доводиться оплачувати бензин і зйомну квартиру. Зірка кулінарного шоу зізналась, що особливо вона себе не балуϵ. По ресторанам вона не ходить, бо й сама дуже вправно готуϵ. Також Мартиновська купуϵ звичайний, не брендовий одяг.
Ольга Мартиновська — суддя кулінарного проекту “МастерШеф”. Раніше жінка працювала шеф-кухарем в одному із ресторанів Парижу. Довгий час Ользі Мартиновській приписували роман із колегою по кулінарному шоу, Володимиром Ярославським. Втім, зірка кулінарії зазначила, що вони із Ярославським лише добрі друзі.

Ольга Мартиновська назвала суму, яку витрачаϵ в місяць на життя
Ольга Мартиновська назвала суму, яку витрачаϵ в місяць на життя

Нещодавно Мартиновська назвала імʼя свого нового коханого. Обранця шеф-кухаря звати Руслан, а їх відносини постійно перебувають, ніби на пороховій бочці. Коханий чоловік судді “МастерШеф” раніше був одружений і маϵ дітей від попереднього шлюбу. Ольга із повагою ставиться до сімейних обставин Руслана і тому не поспішаϵ показувати його суспільству і шанувальникам.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.