Він переміг на шоу ” Голос країни”, а потім Тіна Кароль подарувала йому квартиру: де зараз Антон Копитін

Учасник шоу "Голос Країни" Антон Копитін переміг на конкурсі, отримав у подарунок квартиру від Тіни Кароль, але так і не зміг досягти успіху в творчій карʼϵрі. Де Антон зараз - читайте нижче.

Антон Копитін — один із найвідоміших учасників талант-шоу “Голос країни” в 2015 році. В цьому проекті хлопець отримав блискучу перемогу.

Антон Копитін народився в Чернігові 11 липня 1984 року. Довгий час він працював конферансьϵ у філармонії Чернігова.

В 2014 році Антон разом із родиною переїхав до міста Київ і там працював різноробочим.
Антон Копитін — багатодітний батько. В нього та його дружини — троϵ дітей. В 2015 році хлопець прийняв участь у відомому вокальному шоу “Голос країни”. Він виступав у складі команди Тіни Кароль, зміг дійти до фіналу та, врешті решт, здобув перемогу.

Перед оголошенням результатів конкурсу у фінальній частині Тіна Кароль, в команді якої виступав Антон Копитін — публічно подарувала своϵму учню однокімнатну квартиру в Киϵві.
Вже після перемоги Антон знів кліп на пісню “Відповідь”, яку йому також подарувала Тіна Кароль. Команда “ТСН” допомогла зняти хлопцю кліп на його пісню.

Втім, подальший розвиток творчості Антона Копитіна зійшов нанівець. Головний приз, який він отримав після участі в телешоу — це контракт із телевізійним каналом. Втім, переможець “Голосу країни” не був упевнений у тому, що цей контракт вдасться підписати на взаϵмовигідних умовах.

Куди подівся Антон Копитін, який переміг в шоу Голос країни
Куди подівся Антон Копитін, який переміг в шоу Голос країни

Деякий час Антон Копитін разом зі своϵю командою гастроював по містам України та за кордоном. Хлопець успішно виступав із мюзиклом “Нотр-Дам Де Парі”, співав разом із Арсеном Мірзояном та Аркадіϵм Войтюком.

Після початку повномасштабного вторгнення Антон разом із трьома дітьми та дружиною вирішили покинути Україну. Співак виїхав із рідними за кордон 26 лютого 2022 року. Це стало можливим завдяки тому, що в подружжя – троϵ неповнолітніх дітей. Згідно із діючим законодавством України, чоловіки, які виховують трьох або більше дітей – мають право супроводжувати їх за кордон.

Антон Копитін обрав для постійного місця проживання місто Сіетл (США). Там він бував ще до початку повномасштабного вторгнення у 2022 році — виступав у складі християнських громад. На момент виїзду з країни і в Антона, і в його дружини були оформлені американські візи та закордонні паспорти.

Спочатку подружжя з дітьми виїхало до Польщі. Потім в Кракові Антон з дружиною оформили дітям туристичні візи, сіли на рейс до Амстердаму і вже звідти вирушили до Сіетлу.
Про діяльність переможця “Голосу країни-2015” після виізду до США нічого не відомо.

Нові статті

Схожі статті

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: зовсім скоро все вирішиться

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: астрологи прогнозують, що п'ятниця буде важливою для вашого майбутнього.

85-річний красень Юрій Вікторович: Олена Кравець вперше показала свого батька – мрію всіх жінок

Олена Кравець з "Кварталу 95" приїхала до рідного Кривого Рогу, щоб привітати із 85-м днем народження свого батька. З нагоди свята Кравець вперше показала широкій аудиторії, як він виглядає.