Услід за Козловським Артем Пивоваров та Тарас Цимбалюк дозріли до батьківства: коли чекати нащадків

32-річний Артем Пивоваров та 34-річний Тарас Цимбалюк вже дозріли до моменту, коли хочеться мати сім'ю та дітей. Розгляньмо, коли зіркові чоловіки збираються стати татами.

Артем Пивоваров

Артист в інтерв’ю “Сніданку 1+1” відверто розповів, коли збирається стати татусем. Артем певен, що знайде спільну мову з будь-якою малечею. Пригадав, що під час святкування дня народження Олі Полякової не сидів весь час за столом для дорослих, а бавився з дітлахами.

Коли Пивоваров та Цимбалюк стануть татусями

Оскільки сам Пивоваров не знав тата, а його виростили мама з бабусею, то він дуже серйозно ставиться до питання створення родини. Сприйняття світу в чоловіка дещо видозмінено.

Він страшенно тішиться з того, що допомагає дітям сьогоднішньої війни й передає свої тепло та любов, навіть якщо це не його дитина. З цих слів можна зробити висновок, що Артем збирається одружитися з дівчиною, яка вже має поповнення. Чи це не так?

Тарас Цимбалюк

Нині актор перебуває у серйозних стосунках зі Світланою Готочкіною. До цього Тарас був двічі одруженим, але діти в жодному зі шлюбів не з’явилися. Коли в Цимбалюка поцікавилися, коли він планує стати татком, знаменитий чоловік усе пояснив.

Коли Пивоваров та Цимбалюк стануть татусями

Діти мають з’являтися на світ, коли обоє партнерів готові до цього, бажають цього та здатні робити все можливе заради щастя нащадків. Немовлята не повинні з’являтися на світ заради ідеї.

Народження дитини має бути наступним етапом після закоханості. Якщо двом людям добре разом, вони зустрічаються і хочуть продовження, то наступним етапом буде узаконення стосунків та поява немовлятка. На цей час актор ще не дійшов до подібної стадії. Коли буде готовий внутрішньо, тоді все й станеться.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.