Дружина Дмитра Гордона Олеся Бацман показала, як чоловік-журналіст поводиться у житті: театральна культура

Олеся Бацман поділилась із шанувальниками родинною світлиною із своїм чоловіком Дмитром Гордоном. Подружжя вирішило піти до театру на виставу "Аіда". Більше деталей розповість "Один Факт" далі.

Дружина популярного українського журналіста Дмитра Гордона Олеся Бацман не часто ділиться світлинами зі свого особистого життя. Однак на цей раз прекрасна жінка вирішила порадувати користувачів соцмереж та своїх підписників новими фото з сімейного альбому.

Олеся Бацман зробила затишне селфі в залі театру, куди вони із Дмитром Гордоном завітали на оперу “Аїда”. Театральна вистава проходила в національній опері України, а одну із головних ролей в ній грала українська оперна співачка Людмила Монастирська.
Усміхнена Олеся Бацман позуϵ поряд із Дмитром Гордоном, який теж дуже широко посміхаϵться. Журналістка радить усім, хто ще не бачив оперну виставу “Аїда” — обовʼязково її відвідати. Олеся зазначила, що і костюми, і спів артистів, і сценографія ціϵї вистави залишають велике захоплення і купу приϵмних емоцій.

Опера “Аїда”, яку так радить відвідати Олеся Бацман — вперше була відіграна на київській сцені в далекому 1998 році, 15 лютого.

В центрі сюжету — історія боротьби одного з фараонів із ефіопами (нубійцями). Ефіопія розташовувавалась у верхівʼях річки Ніл на південь від Єгипту і була багатою країною, з великою кількістю корисних копалин коштовних металів. Саме через ці коштовності фараони намагались захопити території Ефіопії, але завжди стикались із повстаннями місцевих мешканців. Події одного із таких повстань були відтворені в опері “Аїда”.

В сюжеті не обійшлося без справжнього кохання полководця Радамеса до рабині на імʼя Аїда. Насправді ця дівчина була донькою нубійського царя Амонасро, яку захопили в полон під час гострих соціальних потрясінь.
Емоційна палітра опери “Аїда” пронизана коханням, яке продираϵться крізь обовʼязки, ненависть та заповіти власних предків.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.