Ель Кравчук повернувся на сцену з українськими піснями та розповів, чому його дратуϵ Іван Дорн

Ель Кравчук довгий час був відсутній в українському шоу-бізнесі. Але 2024 рік став для співака роком повернення і… відвертих розмов із журналістами. Про одну з них далі розповість "Один Факт".

Ель Кравчук (справжнϵ імʼя Андрій Остапенко) — український співак, телеведучий, актор і композитор. Народився Ель Кравчук у Литві (місто Вільнюс).

В 1989 році родина Андрія переїжджаϵ до української столиці – міста Киϵва. Саме тут юнак подаϵ документи у музичне училище імені Гліϵра, яке вважалось одним із найпрестижніших. Андрій Кравчук успішно склав іспити в училище в 1993 і став тут навчатись по класу вокалу.
Одночасно із цим хлопець поступив на історичний факультет до університету імені Драгоманова. Ще будучи студентом музичного училища, Ель Кравчук вперше виступив на сцені. Його творчий псевдонім, El Кравчук – вперше зʼявився у просторі українського шоу-бізнесу в 1994 році. Андрій обрав для себе сценічне імʼя El, що значить – електронний.
Останніми роками El Кравчук знаходився поза увагою слухачів. Його остання гучна музична робота вийшла в 2013 році і мала назву “Сумасшедшая”.

В 2023 році Ель Кравчук вирішив знов гучно заявити про себе. Співак розповів, що зник з медіапростору на цілих 9 років тому, що український ринок заполонили російські пісні. Зараз, коли в моду повернулись українські твори – повернувся і він, El Кравчук.

Нещодавно Андрій Остапенко у відвертій розмові з журналістами розповів, що він думаϵ про свого колегу по творчому цеху — співака Івана Дорна.

Артист заявив, що з Дорном вони товаришують, але в той же час Ель Кравчук не поділяϵ деякі його погляди. El Кравчук не розуміϵ деяких вчинків Івана Дорна, які провокують виникнення скандалів у публічному просторі.

Ель Кравчук повернувся на сцену з українськими піснями та розповів, чому його дратуϵ Іван Дорн
Ель Кравчук повернувся на сцену з українськими піснями та розповів, чому його дратуϵ Іван Дорн

Наприклад, в новорічну ніч Іван Дорн дав концерт для росіян на острові Балі. Також під час інтервʼю російському журналісту і блогеру Юрію Дудю саме Дорн назвав усе, що відбуваϵться зараз в Україні – це… звичайна сварка братських народів. В той же час Дорн відраховуϵ донати на ЗСУ, а сам відсуджуϵться за кордоном.

Андрій Кравчук розповів, що одного разу намагався вивести Івана Дорна на відверту розмові про виступи перед росіянами. Однак цей артист постійно шукаϵ виправдання своїм вчинкам.

Він каже: “Андрій, ти розуміϵш, я не думав” – поділився деталями розмови із Дорном Кравчук. — А я відповідаю: “Треба думати, а потім казати”

Раніше El Кравчук вже піддавав критиці поведінку інших своїх колег. Під пильною увагою українського артиста опинилась опальна співачка Ані Лорак, а ще – Олег Винник. Про останнього Андрій Кравчук розповідав цікаву інформацію щодо виборів в 2019 році. За словами El Кравчука — тоді кумир усіх вовчиць вивіз із країни декілька мільйонів ϵвро.

Нові статті

Схожі статті

Щоб ложка стояла: як приготувати густе полуничне варення – головна таϵмниця, про яку не кожна господиня знаϵ

Густий і запашний полуничний джем можна приготувати в домашніх умовах. Головне — дотримуйтесь декількох нескладних порад. І тоді консистенція джему стане такою, що ложка в ньому буде стояти.

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.