Слава Камінська перекроїла себе повністю: екс-солістка “НеАнгели” показала контури вже не першої пластики

Співачка Слава Камінська опублікувала фото у своїх соціальних мережах та натякнула на нову пластичну операцію: що на цей раз зробить зірка зі своєю зовнішністю?

У сучасному світі пластичні операції і косметичні процедури стали чимось звичним, майже рівносильним з щоденним макіяжем. Деякі зірки обирають публічно не приховувати свої втручання, а навіть показувати їх у соціальних мережах, розповідаючи деталі свого шляху до “ідеальності”.

Однією з таких відвертих особистостей стала українська співачка та екс-солістка групи “НеАнгели” Слава Камінська, яка, здавалося б, вже випробувала усе, але продовжує шокувати та вражати своїх шанувальників косметичними процедурами та пластичними операціями.

Співачка Слава Камінська показала контури своєї майбутньої пластики. Фото з Instagram @babaslavka
Співачка Слава Камінська показала контури своєї майбутньої пластики. Фото з Instagram @babaslavka

Нещодавно у своєму Instagram Камінська опублікувала відео, яке зняла в лікарні, після чого з’явилася фотографія, де видно, що на її обличчі та тілі є сліди від пластичного хірурга, а саме контури для майбутньої операції. Ці знаки свідчать про те, що артистка знову вирішила вдатися до хірургічного втручання. Подальше відео, зняте в палаті лікарні, лише підтверджує припущення про те, що операція вже відбулася або відбудеться найближчим часом.

Співачка Слава Камінська показала контури своєї майбутньої пластики. Фото з Instagram @babaslavka
Співачка Слава Камінська показала контури своєї майбутньої пластики. Фото з Instagram @babaslavka

Це не перший раз, коли Слава Камінська відкрито зізнається в пластичних операціях. Співачка вже давно почала свій шлях до ідеальності, змінюючи свою зовнішність крізь роки.

Першим етапом на цьому шляху стала операція збільшення грудей. Далі Слава вирішила змінити носову частину обличчя, зробивши ринопластику, що дозволило їй отримати ідеальний профіль. Також співачка вдається до ін’єкцій ботоксу та збільшення губ для досягнення бажаного обличчя, також була ліпосакція у співачки.

Таким чином, нове хірургічне втручання, яке Слава Камінська вирішила зробити, стане для неї ще одним кроком у вдосконаленні власної зовнішності.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.