30-річному ALEKSEEV та 25-річній Даші Кубік приписують роман: у Мережу злили романтичні фото. Подробиці

У Мережі з'явились романтичні фото блогерки Даші Кубік та відомого співак під псевдонімом ALEKSEEV: чи перебуває пара стосунках та який між ними зв'язок?

У Мережі поширились чутки про можливий роман між відомим українським співаком ALEKSEEV, та популярною блогеркою Дашею Кубік. Згідно з повідомленням блогера Богдана Беспалова, який посилається на інсайдерську інформацію, пара була помічена разом під час прогулянки в Одесі. Він навіть стверджує, що зумів зробити фотографії, що засвідчують їхню присутність разом.

На фотографіях, які згадує Беспалов, видно пару, що схожа на ALEKSEEV та Кубік, вони тримаються за руки під час прогулянки вулицями Одеси, зокрема, в Аркадії. Свідок інциденту, як стверджує Беспалов, був вражений тим, що побачив, оскільки така ситуація була для нього несподіванкою.

ALEKSEEV приписують роман із відомою блогеркою Дашою Кубік. Фото з bespalovmedia.com.ua
ALEKSEEV приписують роман із відомою блогеркою Дашою Кубік. Фото з bespalovmedia.com.ua

Звістка про можливий роман між відомим музикантом та блогеркою викликала багато обговорень у соціальних мережах та серед шанувальників обох осіб. Багато користувачів висловлюють свою зацікавленість щодо подальшого розвитку подій, виражаючи свої думки та припущення щодо їхніх стосунків.

Наразі ні ALEKSEEV, ні Даша Кубік не надали коментарів щодо цієї ситуації, тож чи є між ними роман, чи ні залишається невідомо. Тим не менш, підписники співака та блогерки залишаються в очікуванні розкриття деталей та можливе офіційне підтвердження чи спростування чуток.

ALEKSEEV приписують роман із відомою блогеркою Дашою Кубік. Фото з bespalovmedia.com.ua
ALEKSEEV приписують роман із відомою блогеркою Дашою Кубік. Фото з bespalovmedia.com.ua

Нагадаємо, що протягом тривалого періоду часу співак ALEKSEEV перебуває у стосунках зі співачкою Уляною Синецькою. Раніше ця пара активно демонструвала своє кохання, публікуючи спільні фотографії в соціальних мережах, але останнім часом цього не спостерігається. Також варто відзначити, що Уляна наразі перебуває за кордоном.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.