Наталя Могилевська у 48 років залишається неодруженою, але має двох доньок: чому не стає на весільний рушник

За останні 2 роки життя Наталі Могилевської змінилося дуже кардинально. Тепер у неї є коханий чоловік та двійко донечок. Подробиці сімейного життя співачка розкрила на шоу "Пісня мого життя".

Коли ведуча Катя Осадча представила гостю як Легенду Олексіївну Могилевську, то заразом і поцікавилася, чому співачка нічого не розповідає про свого обранця. Наталя зізналася, що він поки не робив їй пропозицію.

Та й грати весілля під час війни обоє вважають не на часі. Вони познайомилися в перший тиждень після 24 лютого 2022 року. Благородний чоловік допоміг Наталі врятувати вагітну сестру. Відтоді вони не розлучалися.

Наталя Могилевська поділилася, чому досі неодружена

Могилевська поряд із коханим забуває про страх. Він супроводжував її на всіх концертах, навіть у прифронтовій зоні. Зірка завжди може розраховувати на міцне чоловіче плече. Та якщо Наталка цілий рік приховувала від загалу чоловіка, то про усиновлення двох сестричок узагалі мовчала цілих 2 роки.

Артистка вважає, що саме цих двох дівчаток їй подарувала доля, і вона полюбила їх, як рідних донечок. Сестричкам довелося пережити дуже страшне. Старшій кілька разів довелося рятувати життя молодшої та робити все, щоб вижити могли обидві.

Наталя Могилевська поділилася, чому досі неодружена

Коли не було нічого, вона відшукувала хоч що-небудь попоїсти для себе та своєї півторарічної сестрички. Тепер Наталія всіляко намагається повернути їй дитинство, адже дитині всього 10 років, а вона вже зовсім доросла.

Дуже важко пояснити донечці, що тепер у них із сестричкою є тато й мама, і вона більше не повинна хвилюватися за малу. Їх обох є кому захистити. Відтепер, коли минуло 2 роки з тих страхітливих подій, дівчатка врешті можуть дозволити собі розслабитися й стати щасливими безтурботними дітьми.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?