Невже фіналістка “МастерШеф” Ольга Рябенко стане суддею шоу? Ектор Хіменес-Браво натякнув на це: подробиці

Ектор Хіменес-Браво натякнув на те, що можуть бути зміни у складі суддів "МастерШеф": чи займе серед них місце суперфіналістка 12 сезону Ольга Рябко?

Нещодавно було опубліковано спільний анонс у Instagram Ольги Рябенко, суперфіналістки 12-го сезону “МастерШеф” з суддею шоу Ектором Хіменес-Браво, який заінтригував фанатів.

Ектор Хіменес-Браво та суперфіналістка шоу "МастерШеф" Ольга Рябко опублікували спільний анонс. Фото з Instagram @hectorjimenezbravo
Ектор Хіменес-Браво та суперфіналістка шоу “МастерШеф” Ольга Рябко опублікували спільний анонс. Фото з Instagram @hectorjimenezbravo

Перед анонсом Оля Рябенко в своєму Instagram запитала своїх підписників, що ж, на їх думку, запропонував їй Ектор Хіменес-Браво. Варіанти були різні – від зустрічі в ресторані до запрошення до себе в гості. Проте, найбільше здивування викликав коментар одного з підписників, що звучав як заклик зробити Олю суддею в “МастерШеф”.

Ектор Хіменес-Браво натякнув на нову суддю шоу "МастерШеф" Ольгу Рябко. Фото з Instagram @hectorjimenezbravo
Ектор Хіменес-Браво натякнув на нову суддю шоу “МастерШеф” Ольгу Рябко. Фото з Instagram @hectorjimenezbravo

І ось, після цього, Ектор Хіменес-Браво вирішив розкрити всі карти та підтримати цю ідею у своєму власному Instagram, розповідаючи про зустріч з Олею та поділився новиною про “МастерШеф”. Підкресливши коментар підписника, який запропонував зробити Рябенко суддею, Ектор натякнув, що ця ідея може бути реальною.

Ектор Хіменес-Браво натякнув на нову суддю шоу "МастерШеф". Фото з Instagram @hectorjimenezbravo
Ектор Хіменес-Браво натякнув на нову суддю шоу “МастерШеф”. Фото з Instagram @hectorjimenezbravo

Така заява викликала хвилю емоцій серед фанатів шоу. Багато з них вже почали висловлювати свою підтримку і побажання, що Оля Рябенко дійсно буде чудово дивитись у складі суддів в наступних сезонах “МастерШеф”. Хоч і багато підписників мають надію, що Ольга може з’явитись у новому складі, але варто пам’ятати, що ніяких офіційних підтверджень ще не було надано.

Чи стане вона суддею та чи продовжить радувати нас своїми кулінарними витівками на телевізійному екрані – час покаже. Але одне залишається впевненим: фанати будуть слідкувати за кожним кроком цієї талановитої кулінарної майстрині з нетерпінням та зацікавленістю.

Нові статті

Схожі статті

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.

Скандаліст Потап розсекретив, ким працює за кордоном у свої 43 роки: “А як ви думаєте, хто переможе?”

Всі ламають голови, намагаючись зрозуміти, чим Потап 3-ій рік поспіль займається за кордоном, вештаючись по різних континентах. Репер урешті назвав свою професію та висловив побоювання щодо неї.