“Елітна біженка шукаϵ свого принца”: психолог Наталія Холоденко зайнялась особистим життям після фільму

Психологиня Наталія Холоденко зараз перебуваϵ у Франції. В соцмережах вона поділилась своїм сумним настроϵм з приводу того, що в неї відсутнϵ особисте життя. Більше деталей читайте нижче.

Наталія Холоденко — відома в Україні психологиня, тренер особистісного росту і щаслива мама двох діток. Ця жінка консультуϵ та допомагаϵ людям у понад 30 країнах світу. Українські телеглядачі неодноразово бачили Наталію Холоденко на популярних телевізійних шоу в ролі експерта-психолога.

Після початку повномасштабного вторгнення Наталія Холоденко виїхала разом із родиною та дітьми з України до Франції. Психологиня продовжуϵ активно вести соціальні мережі і надаϵ психологічну допомогу тим, хто потребуϵ моральної підтримки.

В своϵму останньому дописі Наталія Холоденко розповіла про… власну самотність. Ось так буваϵ у житті, коли професійний психолог допомагаϵ іншим вирішити особисті проблеми, сам залишаючись при цьому у розбитого корита.

Наталія Холоденко розповіла, що перегляд одного з фільмів Канського фестивалю наніс їй психологічний дискомфорт. І все через те, що головна героїня кінострічки змогла віднайти особисте щастя, а сама Наталія Холоденко – ні.

Сюжет фільму, через який Наталія Холоденко піддалась сумним думкам про особисте життя — доволі класичний і заснований на реальних подіях. Героїня стрічки працюϵ в банку, а головний герой, зустрівши цю красуню – закохуϵться в неї без памʼяті.

Наталія Холоденко дізналась про те, що кіноказка про кохання заснована на реальній історії – лише згодом. І це трохи засмутило психологиню. Адже виявляϵться, що в реальності добрі історії кохання все ж існують, але чомусь — не в її особистому житті.

Де мій принц? – ставить наболіле питання Холоденко у соціальних мережах. Мабуть, в надії на те, що користувачі зможуть віднайти на нього відповідь.

Підписники психолога, звісно, не залишились осторонь від ціϵї теми. Одна з прихильниць написала власну думку про те, успішний психолог так і не змогла розібратись у власному житті і зберегти родину — щоб у її доньки та сина були і мама, і тато.
Інші ж коментатори звернули увагу на те, що пані Наталія на початку відеоролику назвала саму себе… елітною біженкою.

А хіба біженці поділяються на елітні та не елітні? – спитала одна із користувачок

Також в коментарях нагадали Наталії Холоденко про те, що вона колись сама казала, що постійно виходити заміж — це дурна звичка. Крім того, у відповідь на питання психологині про принца один із коментаторів зазначив, що він ще не народився.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.