“Він нормальний чоловік”: Міцкевич розповів про розмову з чоловіком Полякової після зливу роману між ними

Владислав Міцкевич відверто зізнався, що мав досить серйозну розмову з чоловіком Олі Полякової Вадимом Буряковським після зливу романтичних фото: чи спілкуються зараз між собою?

Екс-учасник шоу “МастерШеф”, Владислав Міцкевич, в ході інтерв’ю з Богданом Беспаловим, відзначив, що мав близькі відносини з родиною співачки Олі Полякової, включаючи її чоловіка. Він розповів, що вони спілкувалися дуже тісно.

Він підкреслив, що вважає чоловіка Олі нормальним і привабливим. На думку Міцкевича, його відносини з Олею були далекі від простих товариських і він вважає, що між ними було щось більше, ніж просто дружба.

Після того, як Владислав розповів про роман між ним та Олею Поляковою, співачка відразу ж спробувала встановити контакт з ним. Також Міцкевич написав Вадиму Буряковському, чоловіку артистки, з яким мав серйозну розмову. Владислав, у свою чергу, перепросив за свої дії та заявив, що в майбутньому утримається від будь-яких втручань у його сім’ю. Влад Міцкевич також поділився, що вони з Олею Поляковою спілкувалися та обговорювали дану ситуацію.

Владислав Міцкевич розповів про серйозну розмову з чоловіком Олі Полякової
Владислав Міцкевич розповів про серйозну розмову з чоловіком Олі Полякової

За словами ведучого, Оля Полякова заблокувала його в усіх соціальних мережах. Цей конфлікт виник не безпідставно: співачка відмовилася співпрацювати з Міцкевичем у будь-якій формі. Він зауважив, що усі можливі конфлікти можна вирішити та підкреслив, що вирішення даної ситуації й поновлення співпраці могли б призвести до цікавого продукту, який би був корисним для їхньої аудиторії.

Владислав Міцкевич розповів про серйозну розмову з чоловіком Олі Полякової
Владислав Міцкевич розповів про серйозну розмову з чоловіком Олі Полякової

Незважаючи на це, Міцкевич висловлює надію на можливе примирення та продуктивну співпрацю у майбутньому. Він наголошує на важливості здорових відносин у професійному оточенні та готовність робити кроки для відновлення спільної роботи.

Нагадаємо, що нещодавно Владислав Міцкевич виклав романтичні фотографії з поцілунками і стверджував, що вони разом з Олею Поляковою протягом року жили разом. Проте пізніше він видалив ці записи і спростував це, обґрунтувавши, що це результат емоційного спалаху, викликаного фінансовими непорозуміннями та бажанням привернути увагу публіки.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.