“Це сімʼя вихідного дня”: Аліса Гросу прокоментувала своє друге весілля та розповіла, чи живе з чоловіком

28-річна співачка Аліна Гросу розповіла подробиці особистого життя та відповіла на питання підписників: чи мешкає артистка разом зі своїм чоловіком?

У своєму Instagram, українська співачка Аліна Гросу розповіла про свій другий шлюб, зазначаючи важливість спільного проживання для їхніх стосунків. Підписники запитали у співачки, чи живе вона зі своїм коханим під одним дахом чи їхні зустрічі відбуваються на нейтральній території.

Відповідаючи на це питання, Аліна підкреслила, що для неї неприпустимо мати стосунки, коли подружжя не мешкає разом. Вона вважає, що сім’я має жити в одному будинку, тому саме такий підхід і знаходить в своєму житті з чоловіком. Гросу підкреслила, що вони дотримуються консервативних поглядів на стосунки і живуть разом.

Аліна Гросу розповіла про своє друге весілля та чи живе разом з чоловіком. Фото з Instagram @alina_grosu
Аліна Гросу розповіла про своє друге весілля та чи живе разом з чоловіком. Фото з Instagram @alina_grosu

Вона також зауважила, що можливо, з часом її погляди зміняться, але на даний момент вона прихильниця стабільних і традиційних стосунків. Аліна Гросу ще раз підкреслила, що для неї важливо, щоб сім’я була разом і не роз’єднана.

Аліна Гросу розповіла про своє друге весілля та чи живе разом з чоловіком. Фото з Instagram @alina_grosu
Аліна Гросу розповіла про своє друге весілля та чи живе разом з чоловіком. Фото з Instagram @alina_grosu

Нагадаємо, що у лютому 2024 року стало відомо, що Аліна Гросу вдруге вийшла заміж. Зірка музичної сцени вирішила тримати у таємниці ім’я свого обранця. Фанати залишаються в інтризі, хто ж є обраним серцем співачки. Однак згадки про минулі стосунки Аліни з відомим російським актором Романом Полянським не зникають з Мережі.

Багато користувачів припускають, що саме з ним Гросу зв’язала своє життя, навіть попри раніше оголошений розрив. Зі свого боку, сама співачка не поспішає розкривати карту і продовжує хвилювати публіку загадковими натяками на соціальних мережах. Її коментарі неоднозначні, але, здавалося б, підтверджують здогадки шанувальників про те, що її серце належить саме Полянському.

Нові статті

Схожі статті

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.

Значить, не любили по-справжньому: Сумська, Узелков, та інші зірки, які зраджували своїм другим половинкам

Ольга Сумська, В'ячеслав Узелков, Віктор Павлік та інші зірки розповіли скільки разів були невірними своїм партнерам: що відомо про особисте життя артистів?

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.