Батьківство не для них: Каменських, Нікітюк, Данилко та ще 2 знаменитості, в яких ніколи не було дітей

Деякі з українських зірок змогли створити найкращу творчу спадщину, але батьками так і не стали. "Один Факт" пропонуϵ до вашої уваги добірку знаменитостей, в яких ще немаϵ нащадків.

В українському шоу-бізнесі ϵ зірки, які сяють тільки на сцені. Але в сфері родинних стосунків і батьківства не склалось. Про найвідоміших артистів України, які не мають дітей – розповість “Один Факт”.

Настя Каменських

Анастасія Каменських майже 5 років у шлюбі із своїм продюсером Потапом — а дітей в них й досі немаϵ. Звісно, статус чайлд-фрі (“без дітей”) дуже цікавить українське суспільство. У відповідь на запитання щодо дітей Настя реагуϵ доволі різко. Зірка каже, що такі питання її дуже обурюють.

Настя Каменських розповіла, чому не народила дітей
Настя Каменських розповіла, чому не народила дітей

Діти, на думку Каменських – це особиста справа кожної людини. І обговорювати їх народження мають право лише їхні батьки.

Андрій Данилко

Андрій Данилко - зірка без дітей
Андрій Данилко – зірка без дітей

Андрій Данилко говорить про своϵ особисте життя дуже рідко і мало. Артист, який створив відомий образ Вϵрки Сердючки — каже, що справа тут не в тому, що він сам не хоче. Просто в нього наразі не виходить створити родину і народити дітей. Раніше Андрій дуже переймався через нелади в особистому житті. Зараз він прийняв ситуацію і змирився.
Андрій Данилко також зізнався, що у свої 50 років ще не втратив надії і сподіваϵться, що і родина, і діти в нього ще будуть.

Леся Нікітюк

36-річна Леся Нікітюк досягла неймовірного успіху у творчій карʼϵрі, але на данний момент так і не змогла збудувати родину і народити дітей. У відповідь на питання щодо народження нащадків Леся розповіла, що дійсно мріϵ про міцну родину і діточок. А ось про заміжжя Нікітюк одного разу пожартувала, що її ще в пʼятому класі баба обмела віником. Тому й не виходить знайти свого принца.

Колега Нікітюк по проекту “Пара на мільйон” — блогер Богдан Шелудяк висловив з приводу самотності Лесі свою думку. Він вважаϵ, що ця гарна пані занадто самодостатня і тому багатьом чоловікам поряд із нею буде дуже складно. Нікітюк – це повністю сформована особистість із високою планкою. Не кожен чоловік зможе бути з нею на рівних.

Олеся Жураківська

51-річна українська акторка Олеся Жураківська, відома своїми колоритними ролями в серіалах “Кріпосна”, “Подорожники”, “Мама” та інші. В артистки українського театру та кіно немаϵ дітей та чоловіка.

Жінка біла заміжня 5 років, але потім — розлучилась із коханим. А ось щодо дітей — то тут Олеся Жураківська зовсім не жалкуϵ, що в неї їх немаϵ. Артистка зазначаϵ, що просто в неї не вийшло народити. Також Жураківська висловила думку, що для реалізації жінці зовсім не обовʼязково народжувати та виховувати дітей.

Катерина Кістень

Катерина Кістень в 44 роки мріϵ про дітей
Катерина Кістень в 44 роки мріϵ про дітей

Українська акторка Катерина Кістень, якій виповнилось 44 роки – також не маϵ дітей. Нещодавно артистка зізналась, що зовсім не проти стати матірʼю, але існують певні перепони і проблеми, які потрібно вирішити. На щастя в Швеції, де зараз перебуваϵ Катерина Кістень — дуже гарна медицина і тому вона зараз активно займаϵться цим питанням.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.