Артем Пивоваров не приховує обручку і плани на одруження: особисте життя 32-річного артиста на піку обговорень

Український виконавець Артем Пивоваров відповів на чутки про своϵ одруження. Чи насправді співак в найближчому майбутньому хоче звʼязати себе законним шлюбом? Про це розповість "Один Факт".

Артем Пивоваров — молодий український співак, музикант, автор пісень. Його перше знайомство із музикою відбулося у віці 12 років, коли хлопчик поступив навчатись до музичної школи за класом вокалу. Втім, через 3 місяці Артем кинув навчання через те не зійшовся у поглядах із педагогами та взагалі освітньою системою.

Втім, відсутність музичної освіти не завадила хлопцю стати популярним в Україні. Зараз Артем Пивоваров цікавить українське суспільство не тільки як виконавець запальних пісень “Рандеву”, “Панно Інно” та “Жовто-блакитне серце”. Жіноча частина України зацікавлена в ньому як в гарному парубку і тому пильно стежить за тим, чи не зібрався Артем Пивоваров одружуватись.

 

Артем Пивоваровв розповів про власне весілля
Артем Пивоваровв розповів про власне весілля

Нещодавно здійнялась чергова хвиля чуток про те, що нібито Артем Пивоваров зовсім скоро змінить статус холостяка на одруженого чоловіка. Чи насправді це так? Відповідь на це питання надав сам артист під час розмови із журналістами.
Співробітники ЗМІ помітили під час бесіди, що на правій руці Артема Пивоварова ϵ гарна каблучка. Звісно, цей аксесуар викликав певну зацікавленість і став приводом для нового питання: “Чи не обручка це? “.

Артем Пивоваров відповів на нього особисто. За словами співака каблучка на його руці — це лише прикраса і нічого більше. Також артист вирішив надати відповіді на актуальне питання щодо його одруження.

Планів дуже багато – сказав Пивоваров, коли журналісти поцікавились, чи дійсно в нього зовсім скоро буде весілля.
До речі, Артем надав таку саму відповідь, коли його спитали з приводу того, чи вільне зараз його палке чоловіче серце.

Артем Пивоваров довгий час був у стосунках із дівчиною на імʼя Дарина. Вона навіть знялась в кліпі співака “Моя ночь”. Але в подальшому їх стосунки не склались, пара розлучилася. Зараз невідомо, чи ϵ в красеня Артема Пивоварова нова дама серця.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.