Мають однаковий смак не лише на партнерів: Дорофєєва, Дантес і Кацуріни перепробували одне в одного все

Надя Дорофєєва та Володимир Дантес не лише обмінялись партнерами з Дашою та Мішою Кацуріними, але й відвідують однакові заклади, щоб смачно поїсти.

Протягом багатьох років багато пар здавалися ідеальними в очах шанувальників, проте з часом виявлялося, що їхні стосунки далекі від цього ідеалу. Один із найвідоміших прикладів – розлучення і пізніший роман між Володимиром Дантесом та Дашою Кацуріною, Надією Дорофєєвою та Мішою Кацуріним.

Дорофєєва і Дантес – це була пара, яка викликала захват серед фанатів своєю красою, талантом і спільними виступами. Їхня любов до одне одного здавалася сильною, адже вони провели разом багато років, переживши все.

Володимир Дантес та Надя Дорофєєва
Володимир Дантес та Надя Дорофєєва

Але у 2022 році, коли почалось повномасштабне вторгнення, Дорофєєва і Дантес прийняли рішення про розлучення. Через певний період часу вони розкрили справжню причину їхнього розлучення. Невдовзі після цього стало відомо про розлучення іншої пари – Кацуріних, близьких друзів Дорофєєвої та Дантеса.

Спершу це було як співпадіння, але фанати згодом зрозуміли, чому пари розлучились після довгих років шлюбу. Чутки про роман між Дорофєєвою та одним із Кацуріних швидко набули підтвердження, вони оголосили про свої стосунки та згодом одружились.

Міша Кацурін та Надя Дорофєєва
Міша Кацурін та Надя Дорофєєва

Пізніше ще одна пара Даша Кацуріна та Володимир Дантес повідомили про свої стосунки, тобто між парами відбувся певний обмін. Це ще один доказ того, що життя непередбачуване та може статись все, що завгодно.

Даша Кацуріна та Володимир Дантес
Даша Кацуріна та Володимир Дантес

Нагадаємо, що Міша Кацурін та Даша Кацуріна, відомі своїми закладами харчування, продовжують радувати своїх клієнтів новими інноваціями. “Японський Привіт” – це їх четвертий ресторан, що доповнює колекцію вже відомих “Китайського Привіту”, “В’єтнамського Привіту” і “Тайського Привіту”. Незважаючи на раніше виниклі труднощі в особистому житті, пара продовжує відвідувати та підтримувати свої заклади, але вже з новими коханими.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?