Один Андрій Доманський помер, а інший – зник: куди пропав скандальний ведучий, у якого шестеро дітей

Андрій Доманський — відомий в Україні телеведучий. Після 2022 року він зник із медіапростору, а днями зʼявилась ось така новина: Андрій Доманський помер. Подробиці розповість "Один Факт".

Андрій Доманський до початку повномасштабного вторгнення був доволі відомою в Україні особистістю. Частіше за все його імʼя було повʼязане із скандалами, що виникали через постійні російські висловлювання ведучого. З 2022 року Андрій Доманський закрив усі свої сторінки у соціальних мережах і припинив давати будь-які інтервʼю журналістам.

Новина про те, що Андрій Доманський помер — приголомшила суспільство. Про ведучого нічого не було чутно вже давно і тому дуже багато українців забажали дізнатись, що саме сталось із зіркою українських телепрограм.

Два Андрія Доманських: актор і телеведучий
Два Андрія Доманських: актор і телеведучий

Насправді, Андрій Доманський пішов у засвіти. Але це не той Доманський, на якого усі подумали, а його тезка за імʼям та прізвищем. Актор Андрій Доманський, що працював в Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги – зустрів свою смерть на передовій. Артист, що зіграв понад 40 ролей – після початку повномасштабного вторгнення пішов на фронт добровольцем. Вже на фронті хлопець отримав серйозну контузію, яка в подальшому спричинила його смерть.

Отже, Андрій Доманський-телеведучий все ще живий. Відомо, що після початку повномасштабного вторгнення він, на відміну від свого тезки — на фронт не пішов, а виїхав з України за кордон. Наразі Доманський знаходиться в одній зі стран Балтії разом із своϵю родиною: дітьми і дружиною.

Андрій Доманський виїхав з України на цілком законних підставах. Він ϵ батьком 6-х дітей від різних шлюбів і тому український Закон дозволив йому покинути межі країни. Старший син Андрія Доманського Василь народився в 2000 році. В нього ϵ молодша на 4 роки сестра Лада, яка народилась в 2004 році. Цих дітей Доманському народила його перша дружина. Юлія.
В 2007 році в Андрія Доманського народилась третя дитина: донька Василина від телеведучої Лідії Таран. З нею Андрій жив у цивільному шлюбі.

Багатодітний батько Андрій Доманський
Багатодітний батько Андрій Доманський

Нинішня дружина Андрія Доманського Марина народила йому в 2011 році доньку Кіру, в 2016 році доньку Віру. Окрім цього Андрій Доманський виховуϵ сина своϵї третьої дружини Марини від першого шлюбу. Хлопця звати Артем.

Нові статті

Схожі статті

Щоб ложка стояла: як приготувати густе полуничне варення – головна таϵмниця, про яку не кожна господиня знаϵ

Густий і запашний полуничний джем можна приготувати в домашніх умовах. Головне — дотримуйтесь декількох нескладних порад. І тоді консистенція джему стане такою, що ложка в ньому буде стояти.

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.