Віталій Козловський не може натішитися батьківством: у скільки тисяч гривень обійшлися партнерські пологи

Віталій Козловський, ставши татом, ледь не щодня радує шанувальників новою порцією світлин із дружиною та первістком. Тепер ми дізналися, що співак був присутнім під час пологів.

Віталій Козловський поділився роздумами з приводу партнерських пологів. Попервах 39-річний чоловік коливався, чи слід супроводжувати дружину у такий важливий момент життя. Було страшнувато.

Віталій Козловський розповів про партнерські пологи

Та захисник переборов страх і тепер звернувся до чоловіків із закликом не сумніватися. Адже Віталію вдалося бачити, як синочок народжується на світ, взяти його на руки першим, власноруч перерізати пуповину.

З іншого боку, це чудова підтримка породіллі у такий складний момент життя, яка підсилює довіру та повагу між парою. А для чоловіка є ще й стимулом відчути відповідальність за первістка та родину в цілому.

Віталій Козловський розповів про партнерські пологи

Пологи настільки втомили обох, що вони заснули на кілька годин. Коли ж новоспечений татусь прокинувся та втямив, що все це не сон, а реальність, то відчув такий приплив щастя, якого не зазнавав ніколи в житті.

Козловський подякував лікарці Оксані Ткаченко за турботу й комфорт, який було створено в клініці. Артист зазначив, що деякі його друзі їздили народжувати за кордон і залишилися невдоволені сервісом. А їм із Юлею все припало до вподоби.

Віталій Козловський розповів про партнерські пологи

Віталій не назвав суму, яку довелося сплатити за пологи. Та на сайті isida.ua можна знайти прайс. Якщо подружжя замовляло пакет “Пологи. Преміум”, то це обійшлося майже у 150 тис. гривень. Ще 100 тис.грн коштує пакет спостереження за вагітністю “Моя вагітність. Преміум”. Тож нескладно підрахувати, що виходить чверть мільйона гривень.

Нові статті

Схожі статті

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?