Оля Полякова взяла в руки гантелі і показала, як проходить її ранок: “Пішла і зробила це. Ідіть і ви”

Оля Полякова — особистість багатогранна і цікава. Окрім епатажних образів на сцені співачка створюϵ… саму себе. Для цього їй потрібно зовсім небагато: свіже повітря, гарний настрій і… гантелі.

Співачка Оля Полякова особливого представництва не потребуϵ. В українському суспільстві цю епатажну дівчину зі стрункими ніжками знають, люблять і поважають. Артистка з потужним голосом та неперевершеними сценічними образами завжди виглядаϵ на всі 100%.

Але щоб досягти такого блискучого результату і такої гарної зовнішності — Олі Поляковій доводиться чимало потрудитися.

На своїй сторінці у соціальній мережі Instagram Оля Полякова іноді розповідаϵ про те, як їй доводиться працювати над власною зовнішністю. Окрім косметичного догляду зірка української естради регулярно займаϵться спортом. За зізнанням Ольги Полякової — вона звикла тренуватись на свіжому повітрі у будь-яку погоду.

В підтвердження власних слів артистка епатажного стилю продемонструвала, як прямо на пішохідній доріжці робить глибокі присіди із гантелями в руках та активно прокачуϵ прес на коврику для йоги посеред зеленої галявини. А ще — з великими випадами та тими ж гантелями в руках долаϵ довгу доріжку у парку посеред дерев.

Але родзинкою вранішніх тренувань Полякової стало… купання в річці. Вдягнувши рожевий відкритий купальник, Королева ночі зустріла свій черговий ранок в прохолодній водоймі, пірнувши туди з деревʼяного пірсу.

Оля Полякова зізналась, що на спортивні досягнення її надихнув власний досвід. Співачка подивилася відео, в якому вона сама тренуϵться у будь-яку погоду і це, за словами Олі, “її вштирило”. І тому вона вирішила що піде і зробить це знов.

Ідіть і ви — закликала Оля своїх шанувальників та прихильників. — Почніть день якісно.

А с чого починаϵться ваш ранок: зі спорту чи з кави? Розповідайте про це в коментарях до допису.

Нові статті

Схожі статті

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?