Наближені до Полякової вважають, що Потап дає скандальні виступи заради грошей: “Аудиторія відвернулася”

Потап влаштував у Німеччині цілу низку виступів у клубах. Розважає публіку старими російськомовними хітами. Продюсер Михайло Ясинський пояснив подібну поведінку репера простою причиною.

Українці були шоковані, коли їм на очі потрапили афіші виступів Потапа у Німеччині під назвою Russian retro. Олексій узявся виконувати не лише композиції з дуету з Настею Каменських та гурту MOZGI. Але й привласнив собі пісні колишніх підопічних “Время и стекло”.

Потап виступає в Німеччині з Russian retro

На критику з боку земляків репер не зважив, продовжуючи німецьке турне по клубах, які так полюбляють різноманітні моргенштерни. Якщо хтось не може втямити, навіщо українець так ганьбиться, ось вам пояснення від продюсера Олі Полякової Михайла Ясинського:

“Я думаю, щоб заробити гроші!”

Знавець світу шоубізу зсередини пояснив, що для побудови музичної кар’єри потрібні гроші й немаленькі. Тож артист і вирішив підзаробити трішки. Чому обрав такий репертуар? Просто іншого не має.

Потап виступає в Німеччині з Russian retro

Чекати чогось нового від Потапа нині неможливо. В репера відбуваються складні процеси стосовно кар’єри та творчості. От і змушений через безгрошів’я робити хоч що-небудь. Таку думку висловив відомий продюсер в інтерв’ю Славі Дьоміну.

Звісно, Олексій розуміє, що обрав не найкращий шлях для себе, але має задовольнятися тим, що є. Іншого виходу, певно, не вбачає. Робити продукт для української аудиторії він не може, оскільки постійно наражається на хейт. А ця публіка сприймає його старі хіти на ура. Напевно, репер має надію, що зачепиться за цих фанів та й працюватиме собі спокійненько багато років поспіль.

До речі, сам Потап відреагував на критику з приводу концертів Russian retro, сповістивши, що з ним ніхто не погоджував подібну назву. Тур триває, і 13 квітня репер вийде на сцену в німецькому місті Білефельд, щоб вкотре виконати російське ретро.

Нові статті

Схожі статті

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?