Вікіпедія бреше: Дімопулос надано неправильне ім’я, Огнєвіч – місце народження, Падалко – не додано дітей

Усі спірні моменти ми звикли звіряти за Вікіпедією – як там написано, те й істина. Та зірки вам скажуть, що далеко не завжди у цій енциклопедії відображається все правильно. І ось наочні приклади.

Санта Дімопулос

Те, що Дімопулос – бодибілдерка та якийсь час співала у “ВІА Грі” – це дійсно правда. Але у Вікіпедії значиться, що звати знаменитість Хрисанті Янісівна. І це вже чиста брехня. Так, колись у паспорті зірки значилося це ім’я та по батькові.

Зірки скаржаться на помилки у Вікіпедії

Але вже більш як пів року тому, Дімопулос виправила свій головний документ, а Вікіпедія залишилася до цього факту байдужа. З вересня 2023 року дівчина офіційно стала Сантою Ігорівною.

Злата Огнєвіч

Не вірити Вікіпедії закликала й кримська співачка. Її справжнє та сценічне ім’я значаться правильно, як і по батькові. От тільки Злата запевняє, що насправді народилася не в Мурманську, а в Кривому Розі.

Зірки скаржаться на помилки у Вікіпедії

Тато зірки тоді й справді працював у Мурманську, але мама поїхала народжувати доньку до Кривого Рогу, де мешкала її мама, бабуся Злати. Як так сталося, що у Свідоцтві про народження написано Мурманськ, Огнєвіч пояснити не може. Натомість показала “медаль” на підтвердження свого істинного місця народження.

Марічка Падалко

Всім відомо, що у телеведучої Марічки Падалко з каналу 1+1 та її чоловіка Єгора Соболєва троє дітей. Натомість у Вікіпедії знайшлося місце лише для одного сина – Михайла Єгоровича Соболєва, якому нещодавно минуло 17 років.

Зірки скаржаться на помилки у Вікіпедії

Куди поділася решта дітей? Чому не відзначені на рік молодша від Михайла Марія та на 2 роки менша за сестричку Катерина, незрозуміло. Вікіпедія повинна терміново виправити цю помилку, щоб дівчаткам не було образливо.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: очікуйте на неприємності

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: п'ятниця розкриє вам всю правду про людей з вашого оточення. Астрологічний прогноз.

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: зовсім скоро все вирішиться

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: астрологи прогнозують, що п'ятниця буде важливою для вашого майбутнього.