Куди зникла Слава Фролова: зіркова суддя шоу “Україна має талант”, яка працювала з Кондратюком і Владом Ямою

Слава Фролова — українська телеведуча, яка запамʼяталась українцям в ролі судді в шоу талантів "Голос Країни". Після завершення зйомок Фролова раптово зникла. Де вона зараз — розповідаϵ "Один Факт".

Слава Фролова — українська журналістка і телеведуча, яка багато років сиділа в суддях на талант-шоу “Голос Країни”. Останній сезон цього проекту зʼявився на телевізійних екранах восени 2021 року. Після завершення “Голосу…” Слава Фролова перестала з’являтись у публічному просторі і кудись зникла. Де зараз ця талановита дівчина, як склалась її подальша карʼϵра, де живе і чим займаϵться Слава Фролова після початку повномасштабного вторгнення? Відповіді на усі ці запитання “Один Факт” надасть нижче.

Слава Фролова – корінна одеситка. Вона народилась у місті, розташованому на Черноморському узбережжі, але ще в 1998 році переїхала до Київа — заради карʼϵри. Згодом жінка стала працювати режисером на одному із телевізійних каналів та продовжувала навчатись. Заради здобуття профільної освіти Слава Фролова поступила на факультет режисера телебачення та кіно.

Талановита дівчина здобула велику популярність в 2009 році, коли почала працювати суддею на українському талант-шоу “Голос країни”. Але до цього Фролова встигла спробувати себе в ролі арт-директора нічного клубу, багато працювала на радіо, була ведучою ранкових шоу і навіть працювала редактором колонки в одному із журналів.
В шоу “Голос країни” Слава Фролова прийшла в 2009 році і відсиділа там в кріслі судді 9 сезонів.

Слава Фролова розповіла, де зараз знаходиться і живе
Слава Фролова розповіла, де зараз знаходиться і живе

Вже в крайньому сезоні їй на зміну поставили акторку Ксенію Мішину, що викликало неабияке обурення у багатьох шанувальників ціϵї програми та красуні-судді. Багато хто з глядачів вимагав, щоб Славу Фролову повернули назад. Їй навіть довелось публічно захистити Мішину від цькувань розлюченої публіки.

Дайте шанс новим обличчям ділитися своϵю енергіϵю – вимагала в той час Фролова.
Після завершення шоу “Голос країни” про Славу Фролову майже нічого не було чутно. Вона зникла з медійного українського простору. Трохи згодом стало відомо, що білявка активно займаϵться розвитком власних проектів.

В 2018 році саме Слава Фролова заснувала конкурс дитячого малюнку ROCKIT, щоб залучати маленьких громадян України до образотворчого мистецтва, розкривати в маленьких митцях впевненість у собі.

Після завершення талант-шоу “Голос країни” Слава Фролова вирішила піти з публічного простору і більше уваги приділяти материнству і вихованню двох своїх дітей.
Після початку повномасштабного вторгнення Слава Фролова перекваліфікувалась у волонтера. Вона допомагаϵ збирати медикаменти для українських захисників, а окрім цього – активно веде власну сторінку у соціальній мережі Instagram.

Зараз на сторінці Слави Фролової переважають публікації про допомогу захисникам. Достеменно невідомо, чи залишаϵться зірка в столиці України, чи виїхала з родиною за кордон. В одному з дописів, оприлюдненому декілька тижнів тому — Слава повідомила, що в її квартирі постраждали вікна після чергового обстрілу столиці. Вона зазначила, що з родиною та нею самою все добре – вони всі залишились живі. Це свідчить про те, що Слава Фролова все ж мешкаϵ зараз в Киϵві.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.