Друга дружина Остапчука зізналася, що під час розлучення досі його кохала: “Може, у когось любов і пройшла”

Ексдружина Володимира Остапчука Христина Горняк запевнила, що творчих чоловіків у неї більше не буде. Хоча навіть під час розлучення ще кохала шоумена.

Друга дружина Остапчука Христина, схоже, й досі не забула свого колишнього благовірного. Зізнавшись у коханні Володимиру, нотаріусиня навіть не змінила прізвище, бо не хоче переробляти купу документів.

Христина Остапчук довгий час не могла прийняти, що вони з Володею вже не разом. В інтерв’ю Ютуб-каналу “Балючі теми” дівчина розповіла, що лише через 2 місяці втямила, що вже не заміжня.

Друга дружина Остапчука й досі кохає чоловіка

Розлучилися вони з Володимиром не тому, що минуло кохання. Принаймні з боку Христини такого не було. Їй боляче дивитися, як у день річниці їхнього шлюбу Остапчук викладає в мережу фото з третьою дружиною, сповіщаючи, що це день його знайомства з Катериною:

“Я можу тільки про себе говорити, про свої причини і думки на момент розлучення, але це не тому, що минуло кохання з мого боку”.

Христина з Володимиром побралися 2020 року, а восени 2022-го розлучилися. Володимир публічно заявляв, що закрутив роман із Катериною Полтавською вже після розставання з другою дружиною. Горняк певна, що стосунки з уродженкою Кропивницького шоумен завів ще під час їхнього шлюбу. Звісно, вона не могла вибачити подібне:

“Є табу, які я взагалі не сприймаю у стосунках, у сім’ї. І я не буду їх терпіти”.

Після того, як сім’я розпалася, Христина розслаблялася не алкоголем, хоча мама радила випити 50 г та забутися. Дівчина воліла побути на самоті, послухати музику, полежати на дивані.

Друга дружина Остапчука й досі кохає чоловіка

У депресивний стан із приводу розлучення вона не впадала. Антидепресанти Христя вживала лише двічі в житті – після смерті подруги та улюбленого собаки. Втрата Володимира не була настільки сильною, щоб злетіти з котушок.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.